MSN Messenger Windows Live Messenger 8.5 ( Direk Kurulum )

Sponsorlu Bağlantılar

pessimisthqn

Üye
ssaol

alitarak85

Üye
teşekkürler

real_king

Üye
eyvalllah bakılım olacakmı cok denedim bıde buna bakım insallah yuklenır

superbot

superbot

Üye
sağol

cont24

Üye
S.A Arkadaşlar ben 8.5 kurdum ama cam açamıyorum.Cam açmaya çalışıyorum benden ses ve görüntü kurulumu ıstıyo ne yapmam lazım bı yardımcı olurmusunuz

haydar001

Üye
Kardeş Allah razı olsun ne diyim çok tşkler. Bu yeni msn belasından kurtardın beni. Sırf yüklemek için üye oldum ama tşk etmeden geçemedim. Sağol

labeza61

Üye
tşk ederim

hrn1244

Üye
olmuyo kardeşim

n72okangs

Üye
telefona uluyormu

laeviss_joe

Üye
mrhb ya arkadaslar ben 8.5 ı kurmak ıstıyorum bı turlu kuramadım bana bı yardımcı olurmusunuz

--------------- Ekleme ---------------

cok acıl kac gundur ugrasıyorum bı turlu kuramadım 8.5 i

gameguides

gameguides

Üye
SHLWAPİ.dll dosyası yoktu buldum ama nereye ekliceğimi bilmiorum yardım edebilirmisiniz

ATESBEY33

Üye
Kardeş harbiden varya çok teşekkürler ya. Ama bir kaç gün sonra msn i açtığımızda yeni sürümü yükleyin derse napıcaz?

kutsalhayat

Üye
teşekkür

lucasford

Üye
arkadaslar herkeze selam ,ben nokıa n79 kullanıyorum windows live messenger yukledım yanlız telefonda oturum açık kaldıgında , 30 dakıka sonra telefonuma baktıgımda kısısel verılerınız guncellesıtıroyr dıyor msn de, yanı o an offline oluyor bunu bi ayarı varmıdır ? ben süreklı onlnıe olmak ıstıyorum ,bide baska bırısı oturum açtıgında su kısı oturumu açtı demıyor bunada bı yardımcı olursanız sevınırım . tesekkurler sımdıden cok acil cevap beklıyorum saygılar

servetcelik

Üye
ben pc me mnn programı yukleyemedın bana yardımcı olacak bı hayır sever yokmu

programı ındırmek içn dosya adı ıstıyor ne yazıcam

feytusa

feytusa

Üye
Thanks-Teşekkürler

sweet_boss

Üye
teşekkürler.. ama indiremedim :)

Unique_EaqLe

Unique_EaqLe

Üye
ÇOK TEŞEKKÜRLER :aha:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
teşekkürler.. ama indiremedim :)

ben pc me mnn programı yukleyemedın bana yardımcı olacak bı hayır sever yokmu

programı ındırmek içn dosya adı ıstıyor ne yazıcam

SHLWAPİ.dll dosyası yoktu buldum ama nereye ekliceğimi bilmiorum yardım edebilirmisiniz

Sorun yaşayanlar linkteki konudan çözüm bulabilirler.
http://www.maxicep.com/msn-bilgiler...sina-son-msn-8-5-patch-gerekenler-298444.html

resmigenc

resmigenc

Üye
GÜSEL PAYLAŞIM CANIM KARDEŞİM ELİNE SAĞLIK PEKİ 3G ÜZERİNDEN TAM RANDIMANLI ÇALIŞIYOMU ?:hmmm ÇEŞİT ÇEŞİT SÜRÜMLER DENEDM Bİ İŞE YARAMDI NE OVİ KALDI NEDE BAŞKA SİTELER İNŞ BU GÜSEL ÇALIŞIR...

Ayrıca rar şifresi istiyo ...

Üst Alt