Windows Live Messenger 8.5 ( Direk Kurulum )

Konu, 'MSN ve Yardımcı Programları' kısmında KenanK tarafından paylaşıldı. Okunma: 64831 | Cevaplanma: 116

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Hepinizin Bildiği Windows Live Messenger 8.5'in Kurulumu WLınstaller üzerinden Olmaktadır... Buda Bazen Bir Çok Hatalara Sebep Olmaktadır Özellikle Bu Son WLM RC 9 Çıktıktan Sonra Dahada Çok Hata İle Karşılaşılmaktadır... Bende Bu Hatalara Bir Çözüm Olarak WLınstallerinden WLM 8.5 Kurulum Dosyasını Aldım Ve Sizlerle Paylaşmak İstedim... Linkteki WLM 8.5 Orjinal Kurulum Dosyasıdır...

DownloaD

Rar Pass : By_KenanK

2. tesekkur ederim ellerine saglık
    ,:oke:

3. paylaşım güzel
  4. paylaşım için saol...
    Fakat bi sorunum var, programı kurarken bu programlar ztn sizde var diyor ama bende live msn adını taşıyan bir program kalmadı hepsini sildim yinede aynı şeyi söylüyor:( yardım pls:oke:

5. Arkdaşım sen 9.0 betayı kurmuşsun ozaman onun için diyor olabilir... Betadaki en büyük sorunlar birisi buydu... Silindi gibi görünüyordu ama tamamen sistem kalkmıyordu...

Tavsiyem Şu Linkteki WLM yi dene Bide İstersennn...
  6. Yeni msn i sevmeyenler için güzel paylaşım..
  7. tşkler ellerine saqLık. HeryerDe 2.5 mb oLan vaR. oDa cok uzun süRüo. SüpeR bir payLaşm ;)
  8. msn 8.5 güzelde 9.0 iğrenc yaa :( paylasım için teşekkürLer :)
  9. Sagol BiLaDeR ElleriNe SağLıK :oke:
  10. c: veya d: hanqisine kurduysan içindeki wlm klasörlerini sil
  11. Allah senden razı olsun tuttuğunu altın etsin ne muradın vcarsa versin
  12. sağol gardaş
  13. Sağlam dua geldi konuya :ehe :)
  14. :kop: :D
  15. slm lar

--------------- Ekleme ---------------

tesekurlerr

--------------- Ekleme ---------------

tesekurler tesekurler
  16. Teşekkürler...
  17. ellerinize sağlık
  18. arkadaşım perfect uninstaller die pro war onu indir o blg.nin göremediği her proyu görüo ordan kaldır:oke:
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.