Windows Görev Yöneticisi ve Regedit Açılmıyor Çözümü Burda | furkan1103

Konu, 'Windows İşletim Sistemi Genel' kısmında Furkan1103 tarafından paylaşıldı. Okunma: 4984 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Windows Görev Yöneticisi ve Regedit Açılmıyor Çözümü Burda | furkan1103

Öncelikle herşeyden önce Selamün Aleyküm ( sa ) ,
    Windows Görev Yöneticisi ve regedit açılmıyorsa bilgisayarınıza virüs girmiş veya ayarlarla oynamışsınızdır. O kadar endişelenecek bir konu değil çözümü çok kolay size kısa bir çözüm eger bu çözüm işinize yaramıyorsa yorum bırakarak farklı şekillerde yardımlarda bulunabiliriz.

1- Başlat> Çalıştır > Aç Kutusuna

REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\ Policies\System /v DisableRegistryTools /t REG_DWORD /d 0 /f değerini kopyalayıp ve tamam diyoruz.

2- Bu çözüm Windows XP Professional işletim sistemi olan arkadaşlarımız için geçerlidir.

Başlat > Çalıştır Kutusuna > gpedit.msc yazın ve tamam diyoruz. Karşımıza Grup İlkesi geldi. İzleyeceğimiz yol şu:

Kullanıcı Yapılandırması > Yönetim Şablonları > Sistem > Kayıt Defteri düzenleme araçlarına erişimi engelle seçeneği üzerine iki kere tıklayıp yapılandırılmadı seçeneğini etkinleştirip; uygula, tamam diyoruz.

Yazan: Furkan1103
  2. Eline Sağlık...

3. emeğine sağlık dostum teşekkürler

Windows Görev Yöneticisi ve Regedit Açılmıyor Çözümü Burda | furkan1103 konusuna benzer içerikler

1. Google Earth Açılmıyormu ? [Çözümü Burda] | furkan1103 farkıyla ( 1 Nisan 2011 | Network, İnternet ve Güvenlik )

Google Earth programını kullananlar Haziran ayından itibaren programda çeşitli sorunlar yaşıyor.Ben de bu sorunları yaşayan biri olarak internette çeşitli platformlarda sorunun tartışıldığını gördüm.Bilgiler çok çeşitli.Bu nedenle Google Earth‘e...
  2. Klasör Seçenekleri,Regedit,Görev Yöneticisi Kaybolduysa ..Girin!! ( 1 Nisan 2011 | Windows İşletim Sistemi Genel )

Arkdaşlar Kesinlikle Alıntı Değildir .. Görev Yöneticisi Yöneticiniz TArafından Devre Dışı Bırakıldı HAtasını Alıyorsanız Şöyle YApmanız Lazım Çalıştır>gpedit.msc>Kullanıcı YApılandırılması>Yönetim Şablonları>Sistem>ctrl+alt+del...
  3. XP'de Görev Yöneticisi Kilitlenmesi Çözüm | furkan1103 fark yaratır... ( 17 Nisan 2011 | Windows İşletim Sistemi Genel )

Merhaba Arkadaşlar , Windows XP işletim sisteminin CTRL+ALT+Delete tuş kombinasyonu ile çalışan görev yöneticisinin aşağıdaki hatayı vererek çalışmaması sorunu bugünlerde birçok kullanıcıyı rahatsız etmesi ve konu hakkında birçok başlık açılması...
  4. Görev Yöneticisi ve Kayıt Defteri Düzenleyicisi Açılmayanlar İçin Kesin Çözüm ( 30 Kasım 2012 | Windows İşletim Sistemi Genel )

Merhaba Arkadaşlar Bugün Kayıt Defteri Düzenleme Açılmıyor Hatasında Keşfettiğim Yeni Yöntemi Vede Görev Yöneticisi Hatasını Düzeltmeyi Sizlerle Paylaşmak İstedim. İlk Önce Kayıt Defteri Düzenleyiciye Gelelim.Ben Kaspersky Antivirüs 2013 ü...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 17:20:53