Windows 8 Phone

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ferdici33

Üye
    Konu Sahibi
Windows 8 Phone
Diğer isteği dikkate bile alınmayan benden tekrar bir istek ;

Nokia 603'e atılan artık şu cart curt temaları can sıkmaya başladı. Yeni şeyler lazım, yeni yüzler. Bu nedenle sizlerden ricam şudur ki -biraz köklü bir iş gibi olacak ve de zor, fakat gene isteyeceğim-
'' [Nando Sang Putra] XtronPhone v3.01(0) S^1/S^3 Signed '' adlı uygulamanın tema haline dönüştürülmesini. Yani böyle bir telefona sahip olmak gerçekten -batarya falan hikaye, takarsın olur biter- isterdim ve eminim ki benimle aynı fikirde olanlar vardır.
''
Spb Mobile Shell v3.8.944 '' ile uğraşmama rağmen bir türlü yapamadım ve sizlerden bunu rica ediyorum.

İlgilenen, ilgilenmeyen herkese teşekkür ederim.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
[Nando Sang Putra] XtronPhone v3.01(0) S^1/S^3 Signed Bu Uygulama Flash (swf), Temaya Uyarlanması Zor.
Ayrıca Tema İşi O Kadar Kolay Değil. Her Programa Her Görünen İkona Özel Windows Phone İkonu Hazırlamak Gerekir Ki Bu Da Uzun İş, Bu Yüzden De Büyük Tema Yapımcıları Bunu Yapmıyor :) :oke:
Yapan Olursada Tutulacaktır..

ferdici33

Üye
    Konu Sahibi
Yazdığınız her şeyi harfi harfine biliyorum, yani gerçekten zor bir iş. Fakat bunu yapabilecek birisi eğer gerçekten üstüne düşerse çok iyi olacaktır ve gerçekten yoğun talep görecektir.

Ben kendimi sadece istemekle mükellef buldum, takdir yapabilecek olanların.

ErSin9006

Üye
yapan olursa helal valla ;)

spysnipper

Üye
zor bir iş ama olsa cidden
çok iyi olur

ferdici33

Üye
    Konu Sahibi
Yapan olursa cidden iyi bir şey olacaktır, yani bayağı albenisi olacak bir tema olacak.

Teşekkürler MaxipmaN ; fakat benlik değil tema. Ama cidden güzel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt