Windows 8.1'i USB ile Windows 10'a Yükseltmek

Sponsorlu Bağlantılar

yagizuyar7

yagizuyar7

Üye
    Konu Sahibi
Windows 8.1'i USB ile Windows 10'a Yükseltmek
Şuanda Windows 8.1 kullanıyorum. Sağ altta sürekli çıkan teklif bölümünden bi kaç kere yükseltmeye çalıştım fakat indirdikten sonra hata verdi her seferinde. Bende çok uğraşmayıp daha yükseltmedim. Şuan Windows 10'u iso olarak internetten harici olarak indiriyorum. Uefi kurulum usb'si hazırlayıp yükseltmek gibi bişey var kafamda. Böyle bişey mümkün müdür? Böyle yükseltme yapılır mı? Veri kaybı veya format gibi bişey olur mu?

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Şuanda Windows 8.1 kullanıyorum. Sağ altta sürekli çıkan teklif bölümünden bi kaç kere yükseltmeye çalıştım fakat indirdikten sonra hata verdi her seferinde. Bende çok uğraşmayıp daha yükseltmedim. Şuan Windows 10'u iso olarak internetten harici olarak indiriyorum. Uefi kurulum usb'si hazırlayıp yükseltmek gibi bişey var kafamda. Böyle bişey mümkün müdür? Böyle yükseltme yapılır mı? Veri kaybı veya format gibi bişey olur mu?
Elbette mumkundur kurarken dosyalarinizi saklayabilirsiniz,sadece programlar kaldirilacaktir:)

yagizuyar7

yagizuyar7

Üye
    Konu Sahibi
Yönetici tarafından düzenlendi:
furyzer0

furyzer0

Üye
Windows sitesinde iso dosyaları var başka yerden indirme

Sent from mTalk using lumia950

yagizuyar7

yagizuyar7

Üye
    Konu Sahibi
Windows sitesinde iso dosyaları var başka yerden indirme

şimdi bunu hiç işletim sistemi olmayan yeni bi bilgisayara kurmak istesem kurabilirim değil mi?

furyzer0

furyzer0

Üye
şimdi bunu hiç işletim sistemi olmayan yeni bi bilgisayara kurmak istesem kurabilirim değil mi?
İso dosyası evet kurarsın ama key gerekiyor lisanslamak için

ANIL

ANIL

Admin
Resmi site hariç diğer link paylaşımları yasak arkadaşlar. 2 Ağustos tarihinde yeni iso dosyaları gelecek format için beklemenizi tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: yagizuyar7 ve furyzer0
0MG90

0MG90

Üye
Aynen Redstone güncellemesi çıksın hazır iso'lar oluyor içinde güncelleme olan onu indirirsin

Üst Alt