windows 7 yi üst üste kurdum ne yapmalıyım ?

Konu, 'PC-Yazılım Destek' kısmında pro_ tarafından paylaşıldı. Okunma: 3522 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. windows 7 yi üst üste kurdum ne yapmalıyım ?

bilgisayarda windows 7 zaten yüklüymüş ama evdekiler bilmeden bi daha kurmuşlar windows 7 yi.şu an bilgisayar açılırken bi ekran geliyor orda 2 tane win 7 yazısı çıkıyor.bu bilgisayarımda ne gibi bi probleme yol açar ? bundan nasıl kurtulabilirim birini nasıl kaldırabilirim? bir şey daha sorayım bu 2 win 7 den biri gayet güzel çalışıyor diğeri bi değişik.wireless felan görmüyor ne yaapcam ?

Yazan: pro_
  2. Tekrar format at

3. arkadaşım bir daha format at ve format atarken Yerel Disk c yi ( windows nerdyse ) biçimlendir ... Sorun çözülür . Eğer hemen yapmassan geç olabilir :evet:

4. Geç kaldıysan hdd ye fedix at googlede araştır

5. 2windosu d e kurar yani soyle hem c de hem d de windovsun var demektir bnce sen her 2sine de bas formatı gitsin

6. Format At Diski Biçimlendir :oke:

----------Eklendi @ 19:50:24 ---------- Yazıldı @ 19:44:56 ----------

Baştan Format At Ama Bu Sefer Biçimlendir Diski :oke:

7. c biçimlendirme kabul etmiyorsa

windows 7 yi üst üste kurdum ne yapmalıyım ? konusuna benzer içerikler

1. Windows 7' yi iPad' e Çevirin... ( 15 Mayıs 2010 | PC-Yazılım Genel )

Windows 7'yi iPad'e dönüştürmek ister misiniz? Sebebi önemli değil, değişiklik istiyorsanız bu iş için bir tema var. Genellikle tema olarak yayınlanan paketlerde sadece duvar kağıdı ve kısıtlı görsel değişiklik bulunuyor. Ancak Windows 7...
  2. Windows 7'yi XP'ye düşürmek ? ( 23 Mayıs 2011 | PC-Yazılım Destek )

selam arkadaşlar ben bilgisayarımı windows xp'e düşürsem daha stabil mi çalışır ve oyunlarda performans artışı olur mu? Teşekkürler şimdiden.
  3. Fenerbahçe üst üste 7.kez ŞAMPİYON ... ( 20 Nisan 2012 | Basketbol )

Fenerbahçemiz, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi final serisinin 4. maçında Galatasaray Medical Park’ı deplasmanda 15 sayı geriden gelerek, 86-96 yendi ve üst üste 7. toplamda ise 10. şampiyonluğuna ulaştı. Son periyottaki mükemmel...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 22:43:05