Windows 7 Yeni Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu Sahibi
Windows 7 Yeni Ekran Görüntüleri
Microsoft’un 2010 yılında çıkarmayı planladığı ve Windows Vista’nın veliahdı olan yeni işletim sistemi Windows 7 için ilk ekran görüntüleri 1Download-TR’DE

İki yıl sonra piyasaya çıktığında Windows Vista‘nın yerini alacak olan, Microsoft‘un şu aralar tüm gücüyle yapımına odaklandığı yeni işletim sistemi Windows 7 için dedikodu kazanları sürekli olarak kaynamaya devam ediyor. Logos olarak kökten bir essence değişikliği içereceği iddiaları da yalanlanan ve şimdilik Windows 7 olarak adlandırılan geleceğin işletim sistemi için ilk ekran görüntülerine ulaştık. Mevcut Windows’lardaki bazı eksikliklerin giderildiğine tanık olduğumuz cap 16 ekran görüntüsü için Konu içeriğini kontrol ediniz.

Tam resimler:

Tam benlik bişey :)

red_dragon_70

red_dragon_70

Üye
hakikaten güzelmiş

.::ZuZu::.

.::ZuZu::.

Üye
Gerçektende güzele benziyor ;)

nurikaratas

nurikaratas

Üye
süper görüntüler saolasın...:oke::oke::oke:

toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu Sahibi
eyw :cool

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
Çok Kımıl Kımıl yani janjanlı acaba sistem ne isteyecek :) 1024 kesmes bu wind.

efecanefe43

Üye
puhaha keklemişşler sizi bu vista %!00 real

sotha61

sotha61

Üye
çok hoşmuş çıkmasını dört gözle:coold: bekliyorum

KarakayA67

:)bununda vardr bı esksıklıgı pcm de vista kurulu geldı kaldrdm hemen xp home yukledım xp gibisi varmı yaw:)

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
:)bununda vardr bı esksıklıgı pcm de vista kurulu geldı kaldrdm hemen xp home yukledım xp gibisi varmı yaw:)

Aynen öyle görüntü görünüm çok güzel ama Vistayle ugrasmakta meziyet 2 gb ram olacak ki ancak tem kapasiteyi karşılayacak.Kim bilir bu nekadar sistem ister:D

a21a

a21a

Emekli Yönetici
bu görüntüler muhtemelen vista teması. yani vista için geliştirilmiş skinler. windows un yeni işletim sistemi bilgisayarı kasmayacak şekilde tasarlanacak diye lanse edilmişti. vistadaki şeffaf görünüm vs için sistem oldukça performans tüketiyor. windows 7 de bu olmayacak.
ayrıca son duyuruya göre en son karar kılınan isim windows 7 olacak. ve değişmeyecek. ve yanılmıyorsam windows 7, 5 yıl öncesinin eski sistemlerinde bile çalışacak.

microsoft'un şimdiye kadar çıkardığı işletim sistemlerinde biri iyi olduysa arkasından çıkan tutulmadı. xp den sonra gelen vista için durum böyle.. bu gidişle windows 7 önümüzdeki yılların popüler işletim sistemi olacak.. olmazsa zaten yerini açık kaynak kodlu işletim sistemlerine terk etmek zorunda kalır yoksa..:sn:

ukalaboy

ukalaboy

Üye
bence ii olmuşş

Solamente

Üye
güzelmiş ya bende beğendim ama xp sevenlerdenim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt