Windows 7 Ürün Anahtarı/Lisans sorunu (Çok Acilll Yardımm)

Konu, 'Windows İşletim Sistemi Teknik Yardım - Destek' kısmında IVI-Elia tarafından paylaşıldı. Okunma: 3901 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Windows 7 Ürün Anahtarı/Lisans sorunu (Çok Acilll Yardımm)

Arkadaşlar bende orijinal w7 starter dvd si var.Aldığım minibookla birlikte geldi(casper).Ben o dvd ile (daha önce) başka bilgisayarıma yükledim ve minibookun arkasındaki ürün anahtarını girdim.Orijinal oldu sorun olmadı.Geçenlerde exper laptop a w7'yi usb'ye atıp yükledim yine minibook'un arkasındaki ürün anahtarını girdim kabul etti orijinal oldu.Bugün de başka bir minibook a (lg) w7 yükleyecektim usbden yükledim ama sonra ürün anahtarı bu bilgisayarda zaten kullanılıyor diye uyarı geldi.Orijinal olmadı.3 gün kaldı(Bu bilgisayar önceden xp idi ve hiç format atmamıştım.)

Soru1:Bu sorunun sebebi ve çözümü nedir?
    Soru2:Windows 7 orijinal dvd ile 1 bilgisayara mı yoksa istediğimiz kadar bilg. yükleme yapabilir miyiz?.Yani korsan olur mu?
    Soru3:w7'yi usb ye attım minibook a yüklemek için(hiçbir ticari amacım yok) bu korsan olur mu.?

Arkadaşlar lütfen bilgi sahibi iseniz bir şey yazın sadece bu akşam 5'e kadar sürem var.Başka yere gideceğim.Zaten w7'yi etkinleştirmek için 3 gün var.

Yazan: IVI-Elia
  2. O verdiğiniz linkteki bilgileri okudum da kafam karıştı bana bir iki cümleyle özet geçebilir misiniz?Lütfen

Windows 7 Ürün Anahtarı/Lisans sorunu (Çok Acilll Yardımm) konusuna benzer içerikler

1. windows 7 kurarma sorunu yardımm!!

SA uzun zamndır windows 7 kulanıyodum fakat windows8 çıkınca deneme amaçlı win8 format attın ve tekrar win7ye dönmek istedim fakat win7 yi bozuk olarak kuruyor pc boot ayarlarını yapıyorum (sanırım) cd li cdsiz flashla demean tool la her türlü...
  2. oyunlarda lisans sorunu YARDIMM !

arkadaşlar telefonumda jelly bean 4.1.2 var oyunları açtığımda lisans konturolü yapıp kapatıyor çözümü varmı
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
06 Temmuz 2015 Pazartesi - 6:02:10