Windows 7 starter arka plan resmini nasıl değiştirebilirim?

Konu, 'Windows İşletim Sistemi Teknik Yardım - Destek' kısmında pelın_ tarafından paylaşıldı. Okunma: 4540 | Cevaplanma: 15

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. biri bana yardım etsin:(
  2. Starter'larde arka plan değişirilmiyor.. birnevi beta w7 gibi varsay.. Fakat bunun için bazı programlar var arka planı değiştirebiliyorsun.. Bence sen direk formatla pc'yi ultimate yükle hiç uğraşma.
  3. :ağlarım: ya benim öbür pc de böle arkadaş bi program yükledi
    şimdi normal degiştire bılıyorum
    :( bunada yapmak istıyorum ama bulamıyorum
  4. Benim de bildiğim kadar değiştirilmiyor Pelin.Bunun programını bile yaptılar :) bulabilirsem link atayım
  5. personalize diye bi program ama ben bulamdım:),

yada bana öbür pc den program almayı öğretın tabı varsa öle bişey:)
  6. onu denedik dün ama çalışmıyor:)
  7. starter hiç bir işe yaramaz
    Burak bunu beğendi.
  8. SHS bunu beğendi.
  9. pelın_ bunu beğendi.
  10. Bu yöntemle sadece resim değil windows 7 deki kişiselleştirme menüsü geliyor yani pencere renginide değiştirebiliyorsun ve saydamlaştırabiliyorsun bir nevi saklı olan kişiselleştirme menüsünü meydana çıkarıyorsun..
    SHS bunu beğendi.
  11. Ya okadarını inan anlamam :)
    ben sadece resim koymak ıstedım masa üstüne onu başardım gerısı pek önemli degil:)
    Hepinize :tşk:
  12. kusura bakma geç gördüm Pelin şöyle ki;windows starter da bazı kısıtlamalar var masaüstü arkaplan resminin değiştirilmemesi bunlardan biri.Ancak çeşitli programlarla işletim sistemini kişiselleştirebilirsin bunun için programlar mevcut ancak anladığım kadarıyla halletmişsin sorun olursa yine yardımcı olurum;)
    pelın_ bunu beğendi.
  13. :tşk: ewet hallettim sonunda:)
  14. Konu sahibi isteği üzerine :locked:
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.