windows 7 siyah ekran sorunu acil yardım

Konu, 'Windows İşletim Sistemi Teknik Yardım - Destek' kısmında blackaid tarafından paylaşıldı. Okunma: 7412 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. windows 7 home basic işletim sistemini kullanıyorum windows başlatılıyor yazısından sonra siyah ekran çıkıyor bilgisayar çok geç açılıyor bilgisayarı 3 ay önce aldım önceden 30 snye de açılan bilgisayar şimdi 1dk dan fazla sürede açılıyor sorun hakkında yardımcı olursanız sevinirim

2. arka planda calısmaya baslayan programları kapat onlar pc acılınca otomatik acılıyo buda cok yavaslatıyor bi dene olmadı format at ben 2-3 ayda bi atarım
  3. oturum acma ekranindan sonrami siyah ekran geliyor?? bide yavasda oluyosa siyah ekrani geciyomu ?
  4. Siyah Ekran Cok Kaliyor Galiba ..

Bilqisayar Acikken ..
    Baslat > Calistir > msconfig .. Yazin Ordan Baslanqic Proqramlarina Gelip Gereksiz Proqramlarin Calismasini Enqelleyin ..
  5. kardeşim daha dün bu sorunu kuzenim laptop ta yaşamıştı.pc açılınca ctrl +alt+delete yap oradan görev yöneticisi açılınca doya -yeni görev çalıştır a tıkla- gelen ekranda -explorer.exe- yaz. daha sonra pc ne bir şekilde combofix adlı proğramı at ve çalıştır 10 dk gibi bi sürede virüsü temizler ve sorun hallolur :))
  6. dediklerinizi denedim sorun çözülmedi yardımlarınız için tesekkürler baska önerileriz varsa bekliyorum
  7. Aynısı bana dün olmuştu dün anakart driverimi güncelledim ve sonra laptopuma reboot attım.Bilgisayar açılıyor dedikten sonra baya bir bekleme geldi yaklaşık 1,5 dakikada açılmıştı ama şimdi gene eskisi gibi 30-40 saniyede açılıyor.
  8. Bios ayarlarını resetlemeye dene. Bende işe yaramıştı.
  9. Sen en temizi bi format at.
  10. yukkledigin programlardan yapiyo biunu mesela bende xp var acilirken masaustu gelmek bilmiyo uzun bi sure sonra aciliyor sebebiyse yukledigim ntune overclock programi

----------Eklendi @ 07:22:11 ---------- Yazıldı @ 07:20:20 ----------

en kesin cozum bu ama ben pc sorunlari iin format atmaya karsiyim :ehe bn formati zevk icin atarim :ehe
  11. Eğer PrınceOfPersia arkadaşımızın dediği olmadıysa sen en iyisi kökten bi format at :oke:
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. laptop açılırken siyah ekranda kalıyor

,
  2. windows başlatılıyor diyor siyah ekran

,
  3. windows 8 siyah ekran sorunu

,
  4. windoes baslatiliyor sonra siyah ekran,
  5. windows baslatiliyor diyor ama ekran siyah,