Windows 7 Sistem Geri Yükleme [ Video ]

Konu, 'Windows İşletim Sistemi Genel' kısmında Reşwan tarafından paylaşıldı. Okunma: 8691 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Windows 7 Sistem Geri Yükleme [ Video ]

  [video=youtube;qL5XoEMc9dA]http://www.youtube.com/watch?v=qL5XoEMc9dA&feature=player_embedded[/video]

  Kaynak:[​IMG] Sistem Geri Yükleme Windows 7

  Sistem Geri Yükleme, kişisel dosyaları etkilemeden daha önceki bir tarihe ait sistem dosyalarınıza ve ayarlarınıza dönmek için geri yükleme noktalarını kullanır. Geri yükleme noktaları otomatik olarak her hafta ve program veya aygıt sürücüsü yüklemesi gibi önemli sistem olaylarından hemen önce oluşturulur. Ayrıca, bir geri yükleme noktasını el ile de oluşturabilirsiniz. Sistem Geri Yükleme hakkında daha fazla bilgi için bkz. Sistem Geri Yükleme nedir?
  Sistem Geri Yükleme'yi açmak için

  Sistem Geri Yükleme'yi başlatmadan önce, açık dosyalar varsa bunları kaydedin ve tüm programları kapatın. Geri yükleme noktanız onaylandıktan sonra Sistem Geri Yükleme bilgisayarınızı yeniden başlatır.

  Geri Yükleme'yi başlatmadan önce tüm açık dosyaları kaydedin ve bütün programları kapatın. Sistem Geri Yükleme bilgisayarınızı yeniden başlatır.

  1. Başlat [​IMG]düğmesini Başlat düğmesinin resmi tıklatarak Sistem Geri Yükleme'yi açın. Arama kutusuna Sistem Geri Yükleme yazın, ardından arama sonuçları listesinde Sistem Geri Yükleme'yi tıklatın. [​IMG]Yönetici izni gereklidir Yönetici parolası veya onay istenirse parolayı yazın veya onay verin.
  2. Bir geri yükleme noktası seçmek ve bilgisayarınızı geri yüklemek için sihirbazdaki adımları takip edin.


  [​IMG]  Yazan: Reşwan

Windows 7 Sistem Geri Yükleme [ Video ] konusuna benzer içerikler

 1. Sistemi Geri Yükleme (Kısaca) ( Windows İşletim Sistemi Genel )

  SİSTEM GERİ YÜKLEME Daha iki gün öncesine kadar çalışan bilgisayarınız ne oldu da birden çalışmamaya ve hata vermeye mi başladı? Daha önce kurulu durumda bulunan bir donanımınızı bilgisayar artık tanımıyor mu? Tüm araştırmalarınıza rağmen sorunu...
 2. Sistem geri yükleme yapmıyor.Yardım. ( PC Donanım Teknik Yardım )

  Sorunum şu; arkadaslar bilgisayarımda sistem gerı yükleme yapamıyorum tarih seçiyorum gt diyorum sistem gitmiyor ne yapabılırim yardım ederseniz sevinirim
 3. Sistem Geri Yükleme Açılmıyor :( ( Windows İşletim Sistemi Teknik Yardım - Destek )

  Arkadaşlar Sistem Geri Yükleme'yi açamıyorum. Nedenini bilmiyorum. Açarken bazı hatalarla karşılaşıyorum. Ekran görüntüleri :
 4. Windows 8: Sistem Geri Yükleme ( Windows İşletim Sistemi Genel )

  Eğer sisteminiz açılır durumda ise, İşleme başlamadan önce antivirüs programınızı kapatın. Bazı antivirüs programları işlemin başarısız olmasına sebep olabiliyor. 1- Yönetimsel Araçlar Menüsü'nü açın ve Sistem'e tıklatın. 2- Açılan Sistem...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
06 Şubat 2016 Cumartesi - 11:14:46