Windows 7 Oturum Acma Ekranı Sorunu Yardım ..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
Windows 7 Oturum Acma Ekranı Sorunu Yardım ..
Benim sorunum oturum açma ekranım bu sekil oldu. ilk formattan sonra normaldi. Ne yaptıysam düzelmedi.: Eski haline nasıl geri döndürürüm bilen varsa yardım etsin lütfen..

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
Başlat/Denetim Masası/Kullanıcı hesaplarından yeni kullanıcı hesabı oluşturun. Ayrıca Windows 7'nin orijinalliğini bozacak bir uygulama var ise böyle problemler olabilir. Onun için CCleaner'ı temin edin ve bununla gereksiz olan uygulamaları silin.

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
2 Kullanıcı hesabı var zaten. VE gereksiz bir yazılımda yok her zaman kullandıgım yazılımlar.

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
2 Kullanıcı hesabı var zaten. VE gereksiz bir yazılımda yok her zaman kullandıgım yazılımlar.

Sistemi geri yükleme yaptığınız zaman sorun hâllolacaktır. Yalnız sistem geri yükleme yapmadan önce önemli verileriniz var ise bunları CD/DVD'ye yazdırın.

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
Geri yükleme noktası yok. Ilk kurdugum zaman denemistim. Dıyorum ya normal olan her seyi denedim. Nette saatlerce aradım taradım. Tek bir yazı bile yok bu konu ileilgili :D

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
Sistem geri yükleme yok ise bunun basit bir cevabı vardır. System32 dosyalarını hasar görünce veya kaybolunca bu gibi sorunlar olabiliyor. Onun için ya size ait İşletim Sistemi DVD'si ile sisteminizi onarım yapacaksınız, yada sistem geri yükleme noktası oluşturacaksınız. Bu İşletim Sistemine göre farklılıklar gösterir. Windows XP'de Başlat/Tüm Programlar/Donatılar/Sistem araçları/Sistem geri yüklede sistem geri yükleme noktası oluşturursunuz. Windows 7 de ise Denetim Masası/Sistem güvenlik/Sistem/Sistem koruması bölümünden geri yükleme noktası oluşturabilirsiniz. Geri yükleme noktasının olmaması gibi bir durum söz konusu olamaz. Eğer dediğim gibi... Sisteminiz de herhangi bir yazılımsal problem yok ise sistem geri yükleme noktasını oluşturamama durumunuz yoktur :)

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım ben biliyorum hepsini. BEn başka bir çözüm arıyorum . NEtte saatlerce aradım çözümü. TEk bir yazı dahi bulamadım.

ALPARS™

ALPARS™

Üye
bi program vardı oturum açma penceresi düzenleme programı win7ler için.

Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
win7 işletim sistemin hansisi ise ona ait farklı bi win7 cd si ile tekrar format at

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
farklı win 7 tum surumler dvd indirip ultımate kurdum. sorun yok sımdı.

AmbaSSad0R

AmbaSSad0R

Üye
ona bir güncelleme sebep oluyor ama hangisi bilemiyorum enterprise sürümde özelikle oluyor ultimatte öyle bir problem yok !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt