Windows 7 masaüstü arka plan sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Temperature

Temperature

Üye
    Konu Sahibi
Windows 7 masaüstü arka plan sorunu
Arkadaşlar ben windows 7 kulanıyorum masaüstüne bir arkaplan ayarladıkdan sonra 5 dk sonra gidiyor ve yerine siyah bir renk geliyor bu konuda yardım ederseniz sevinirim bu arada ekranım sağ alt köşesinde bu windows kopyası orjinal değil diyor acaba bundan kaynaklanabilirmi ?

rapege

rapege

Üye
kendin söyledin cevabını bende de olmuştu o kullandığın windows orjinal sürüm değil kısıtlı sürüm bu sebepten dolayı yapamazsın :)

Temperature

Temperature

Üye
    Konu Sahibi
Lan bide mühendise götürdüm kaçak yazılım yüklemiş dava açıcam :ehe

--------------- Ekleme ---------------

Milyon Dolarlar :kop:

electro77

electro77

Üye
Bana orjinal windows almazsan seni şikayet ederim de :p şaka bi yana internetten arat bulursun çözümünü ;)

nexus.draco

nexus.draco

Üye
Windows'un Orjinal diil ondan diyor kardeşim crackle ve ya yeni aldıysan kasanın yanındaki kodu gir ! ;)

buroplus

buroplus

Üye
Windows orjinal olmadığı için böyle oluyo eğer orjinal yapmak istersen sana Windows 7 tools ü öneririm Tüm ayarları yapabiliyosun ve %100 orjinal oluyor.diğer programlar Windowsa hasar verebiliyor veya boot dosyalarını silebiliyor!

muziii_muziii

Üye
arkadaşlar windows 7 orjinal olsada olmasada bazı sürümlerinde kişiselleştirme yok microsoftun salaklığı bu yani bilgisayarınıza olmadık proğramları indirmeyin.çünkü ben konuyu nerdeyse 6 aydır aralıksız araştırdım.bilgiler %100 gerçektir.hatta birçok proğram denedim pc çöktü brkaçkez yani boşuna uğraşmayın benim windows 7 starter sistemi tamamen orjinal ama kişiselleştirme yok hatta vindows 7 sürümlerinden bazıları kendi temalarınıda açmıyor farkındayım çok saçma geliyo...