Windows 7 ekran okuyucuyu nasıl kapatılır

Konu, 'Windows İşletim Sistemi Teknik Yardım - Destek' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 733 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Windows 7 ekran okuyucuyu nasıl kapatılır

win7 ekran okuyucu nasıl kapanır
    win7 ekran okuyucu kapatma

Windows 7 Ekran Okuyucusunu Kapatmak
    1. Ekran Okuyucusu’nu kapatmak için Başlat düğmesini tıklatın ve ardından arama kutusuna Ekran Okuyucusu yazın. Sonuç listesinde Ekran Okuyucusu’nu tıklatın.

2. Oturum açtığımda Ekran Okuyucusu’nun başlatılıp başlatılmayacağını denetle’yi tıklatın.

3. Ekran Okuyucusunu Aç ve Sesli Açıklamayı Aç onay kutularını temizleyin ve Uygula’yı tıklatın.

Yazan: Dogus Pertez

Windows 7 ekran okuyucuyu nasıl kapatılır konusuna benzer içerikler

1. Windows 7 Yeni Ekran Görüntüleri ( 11 Temmuz 2008 | PC Yazılım Haberleri )

Microsoft’un 2010 yılında çıkarmayı planladığı ve Windows Vista’nın veliahdı olan yeni işletim sistemi Windows 7 için ilk ekran görüntüleri 1Download-TR’DE İki yıl sonra piyasaya çıktığında Windows Vista‘nın yerini...
  2. windows 7 puanlarım nasıl?????? ( 11 Temmuz 2010 | PC Donanım Teknik Yardım )

işlemci 5,7 ram 5,7 grafikler 6,4 oyun grafikleri 6,4 birincil sabit disk 5,5 sizce nasıl bu puanlar yorumlarınızı bekliyorum.............:hmmm
  3. windows 7 siyah ekran sorunu acil yardım ( 30 Ocak 2012 | Windows İşletim Sistemi Teknik Yardım - Destek )

windows 7 home basic işletim sistemini kullanıyorum windows başlatılıyor yazısından sonra siyah ekran çıkıyor bilgisayar çok geç açılıyor bilgisayarı 3 ay önce aldım önceden 30 snye de açılan bilgisayar şimdi 1dk dan fazla sürede açılıyor sorun...
  4. ekrana gelen reklam mesajı nasıl kapatılır ( 21 Mayıs 2012 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Şimdi sorun şu.Turkcellden bana reklam mesajları geliyor.Mesela şuanda yazan mesaj şu;Murat Bozun kalamam arkadaş parçasını 3,2 tlye yüklemek ister misin?Hattınızda yeterli bakiye yoksa taksitlendirileceksiniz.M.H : 4440100 Buna benzer hergün...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Ağustos 2015 Pazar - 12:53:59