Windows 7 Ekran Kartı Sorunu!!! ACİL YARDIM

Sponsorlu Bağlantılar

djserkan37

djserkan37

Üye
    Konu Sahibi
Windows 7 Ekran Kartı Sorunu!!! ACİL YARDIM
:ağlarım::ağlarım:Arkadaşlar realtek marka ekran kartı var.Windows 7 Kurdum Fakat Ekran Kartı Kurulmadı:ağlarım::ağlarım:.Ekran Kartı Driveri de Yok.Realtek'in Windows 7 için Uyumlu Ekran Kartı Driverini Bulabilrmisiniz?:vur:vur

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Modelini belirtin...

djserkan37

djserkan37

Üye
    Konu Sahibi
Modelini Nasıl Öğrenebilriz

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Aygıt yöneticisinden öğrenebilirsiniz...

djserkan37

djserkan37

Üye
    Konu Sahibi
Aygıt Yöneticisine Girdim İşlemcilere Girdim Ve Yazan Bu Intel(R) Pentıum(R) D CPU 2.80 Ghz Fakat Bu İşlemci Ekran Kartını Bulamadım.Bu Arada Görüntü Bağdaştıcılarına Baktım Burda da Standart VGA Grafik Bağdaştırıcısı Yazıyo.Bu mu Acaba??

--------------- Ekleme ---------------

Bu Arada Yazmayı Unutmuşum Benim Ekran Kartı Tümleşik.

baspinar

baspinar

Üye
arkadasım bu degil aygıt yoneticine gir orada ekran baglaştırıcıları diye yazıyor onu tıkla cıkar modelini yaz ona gore yardımcı olalım sana

djserkan37

djserkan37

Üye
    Konu Sahibi
:eheArkadaşlar Sorun Çözüldü.Xp Kurdum :)) Herkeze Teşekkürler:ehe

RaFi_4115

RaFi_4115

Üye
Arkaşım bak windows 7 ise işletim sistemi driver üzerine gel sağ tıkla ordan sorun gidericiyi aç birinci kutucuğu işretle devam de sonra çıkan ekrandan önceki iletim sistemini seç sonra programı başlat de windows seçtiğin işletim sistemi olarak kendini göstercek ve driver kurulacaktır.;)

katar1

Üye
beyler benim pc vistaydı win7 kurdum ko yu açınca ekran kartı hatası veriyor dx9 kurdum yine çözülmedi ekran kartı markası ''Standart VGA grafik Bağdaştırıcısı'' bazı forumlarda acerin kendi sitesinde driverları vardır onu yükle dediler ama o driverları bulamadım yardım ederseniz sevinirim...

Adilx05

Adilx05

Üye
Masa üstüne sağ tıkla görüntü özelliklerinden modelini bul googledan arattır bulursun driverını....

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Çözülmüş konularda cevap aramamaya özen gösterelim lütfen...Farklı bir konu açarsanız daha iyi sonuçlar alabilirsiniz...