Windows 10 Yeni oluşan Kasma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Windows 10 Yeni oluşan Kasma sorunu
Arkadaşlar bilgisayarımı temiz kurulum ile windows 10a geçirdim . Fakat ilk başlarda hiçbir sorun yokken son zamanlarda yazı yazarken dahi kasmaya başladı . Fanlardan falan oluşan bir sorun değil çünkü fanları temizleyeli 2 hafta olmadı . Antivirüs olarak da avast kullanıyorum ; AVG kullanırdım hep ama burda kurarken hata verdi her seferinde ve kurmadı . Sizce win 7 ye geri dönmeli miyim ?

lazye

lazye

Üye
bence bir format atın tekrar ve virüs programı kullanmak zorunda değilseniz kullanmayın w10 da kalın her zaman güncel işletim sistemi kullanmak iyidir

furyzer0

furyzer0

Üye
kurduğunuz windows 10 iso dosyasını microsoftun kendi sitesinden mi temin ettiniz? 2 sene önce windows defender kullanın demezdim ama artık pek çok virüsü engelliyor tabi ki tam koruma sağlamıyor ama taam koruma sağlayan antivirüsler de pcleri yavaşlatıyor ondan dolayı bir şeylere tıklarken dikkatli olursanız windows defender size yeterli gelecektir ayrıca hdd kullanıyorsanız ayarlar>gizlilik bölümünden kullanmadığınız her şeyi kapatın windows 10 diski çok yoğun kullanan bir işletim sistemi olduğundan hdd lerde sıkıntı çıkarabiliyor.

Sent from mTalk

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
pc özellikleri nedir ve virüs girmiş olabilir görev yöneticisi açıp bakın ne kullanıyor bu işlemciyi rami ve yüzde kaçını kullanıyor pc

ANIL

ANIL

Admin
Son yayınlanan Anniversary Update sürümünü kurduysanız ondan olabilir. Bazı cihazlarda donma sorunu ortaya çıktı. Microsoft yeni bir düzeltme güncellemesi yayınlayacak gibi.

skynet

Üye
Benim PC'de bu yeni güncellemeden sonra harici hdd'mi tanımaz oldu ve işlemci boşta iken bile sık sık frekansını yükseltip düşürüyor bu sebeple fan sesini sürekli duyuyorum [emoji34]

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
İlk başlarda ram kullanımı 90ın altına inmiyordu , zamanla düzeldi fakat işte son zamanlarda sistem tarayıcı açarken bile donuyor . İsoyu kendi sitesinden indirip usb ile temiz kurulum yaptım :/ Antivirüs de taramada 3 tane site çerezi buldu başka bişe yok

furyzer0

furyzer0

Üye
İlk başlarda ram kullanımı 90ın altına inmiyordu , zamanla düzeldi fakat işte son zamanlarda sistem tarayıcı açarken bile donuyor . İsoyu kendi sitesinden indirip usb ile temiz kurulum yaptım :/ Antivirüs de taramada 3 tane site çerezi buldu başka bişe yok
Büyük ihtimal driverlar uyumsuzdur sorunun windowstan olma ihtimali pek yok çünkü sıfır kurmuşsun

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

Üst Alt