Windows 10 Pcye Mağaza dışı Uygulama Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

Serkan1255

Serkan1255

Üye
    Konu Sahibi
Windows 10 Pcye Mağaza dışı Uygulama Yükleme
Bende windows 10 pc var mağazaya hesabımi girmek istemiyorum cünkü girersem bilgisayar her açıldıgında parola isteyecek. Acaba windows storenin dısında pcye windows metro uygulamaları yükleyebilirmiyim ve nasıls yüklerim windows phonedeki gibi xap dosyasımı yükleniyor lütfen yardımcı olun teşekkürler

afwerker

afwerker

Üye
Bende windows 10 pc var mağazaya hesabımi girmek istemiyorum cünkü girersem bilgisayar her açıldıgında parola isteyecek. Acaba windows storenin dısında pcye windows metro uygulamaları yükleyebilirmiyim ve nasıls yüklerim windows phonedeki gibi xap dosyasımı yükleniyor lütfen yardımcı olun teşekkürler
Kardeşim şuan yüklenmiyor diye biliyorum.
Windows 10 Pc de böyle bi seçenek var Parolayı girip giriş yap dediğinizde karşınıza çıkar.
kırmızı ile işaretli yeri okumamışsınız büyük ihtimal. oraya tıklarsanız parola istemez.

furyzer0

furyzer0

Üye
Parolayı kapatabiliyorsun

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

Serkan1255

Serkan1255

Üye
    Konu Sahibi
cok teşekkur ederm

Üst Alt