Duyuru Windows 10 Mobile Geliyor [Etkinlik Bitti]

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
@Sensation 'ın da belirttiği gibi GDR2'yi atlayıp doğrudan W10 Önizleme de verebilirler. (Eğer şu 10 gün içinde GDR2'yi vermezlerse)

Yani GDR2'deki özellikleri W10 Mobil Önizleme'ye de dahil etmiş olabilirler.

21 Ocak'tan önce ne desek arkası boş kalıyor.

En iyisi 10 gün daha sabretmek.

Resmi kaynaklardan atılan twitler de zaten masaüstü sürümün halka açılması kadar mobil yönden de önemli bilgiler verileceğini gösteriyor.
Önizleme gelirse hoş bir sürpriz olur.

• Beğen
Tepkiler: Sensation ve Serhan

papakudioflu

papakudioflu

Admin
GDR1 de çok şey getirmedi, GDR2 de aynı olur. O yüzden direkt Windows 10 iyidir :)
Görsellerin gibi küçük ara güncelleme için mobil veri kısa yolu, klasörleme, toplu mesaj seçme vs bir çok yenilik fazla bile. Bu yüzden ara ara güncellenen GDR1 (Update) bence Update2'nin atlatmış olma ihtimalini güçlendiriyor. Zaten Xbox Müzik ve video uygulamalarının da gçhaftalık olan güncelleme periyotlarının aylık olarak uzatılması bu düşünceyi kuvvetlendiriyor.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Bu 10 gün geçmez şimdi :(

hakimnokta

hakimnokta

Üye
Hadi belfiore yap yine şu numaranı

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Sayılı gün çabuk geçer

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Bu sefer güncelleme gelir gelmez yükleyip sonradan hata veya batarya sıkıntısı çıktığında ki pişmanlığı yaşamak istemiyorum. O yüzden sabredip yükleyenlerin yorumlarından bakacağım. Herkes böyle yaparsa tabi kimse yükleyemez. .d

Serhan

Serhan

Üye
Forumda bir kaç kişi yazmış bir arka sayfada var serhan alıntı yapmış emz adlı üyeden gdr1,2,3 win9 gidiyor bende buna takıldım nereden çıktı
ozaman w9 duya bende @emz nin tahmini tutmamış onun dediydim :D
10 Gün sonra Beta gelirse Denim full gelse yüklemem :D
@Sensation 'ın da belirttiği gibi GDR2'yi atlayıp doğrudan W10 Önizleme de verebilirler. (Eğer şu 10 gün içinde GDR2'yi vermezlerse)

Yani GDR2'deki özellikleri W10 Mobil Önizleme'ye de dahil etmiş olabilirler.

21 Ocak'tan önce ne desek arkası boş kalıyor.

En iyisi 10 gün daha sabretmek.

Resmi kaynaklardan atılan twitler de zaten masaüstü sürümün halka açılması kadar mobil yönden de önemli bilgiler verileceğini gösteriyor.
Önizleme gelirse hoş bir sürpriz olur.
Hem 10 gün sonra sınavlar vb bitmiş oluyor okullar yarı yıla giriyor :eller:

• Beğen
Tepkiler: emz
PureFood

PureFood

Üye
Bakalım 21inden kaç gün sonra indirmeye açılacak

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Beta gelsin direk yapışırım

• Beğen
Tepkiler: ON9 ve Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bu sefer güncelleme gelir gelmez yükleyip sonradan hata veya batarya sıkıntısı çıktığında ki pişmanlığı yaşamak istemiyorum. O yüzden sabredip yükleyenlerin yorumlarından bakacağım. Herkes böyle yaparsa tabi kimse yükleyemez. .d
İlk gönüllü benim gelsin yüklemezsem iki olsun:kop2:

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
braayn

braayn

Üye
wp 10 mobile olağanüstü özellikler ile gelmediği sürece kattiyen yüklemem yeterince kobay olduk beta sürümlerle cihazları hallaç pağumuna çevirdik zaten ..

ON9

ON9

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll, suyunsesi ve Aybin.Kilic

ArMaGeDdOn_87

Üye
21 inde herşey belli olacak :) bakalım "eksiklikler" kapatılcakmı ve "yenilikler" neler olacak ?

braayn

braayn

Üye
wp 10 mobiledan ne bekliyorum ? şeklinde kendime bir soru sorduğumda aslında o kadar çok şey bekliyorum ki yenilik adına merakla bekliyorum.8.1 biraz beklentileri karşılamadı .Wp 10 beklentileri karşılayacak mı ? BEKLEYİP GÖRECEĞİZ.

MS güveniyorum bu güveni boşa çıkarmaz inşallah.

• Beğen
Tepkiler: ON9
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Linke tıklayın gençler :oke:

@papakudioflu @Nextman @Sensation @Mr.H

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Bay H ve Sensation

Üst Alt