Haber "Windows 10 for Phones" ile ilgili ilk bilgiler Ocak 2015'te!

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
"Windows 10 for Phones" ile ilgili ilk bilgiler Ocak 2015'te!
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bildiğiniz gibi Microsoft birkaç ay önce PC'ler için Windows 10 Teknik Önizleme sürümünü çıkardı. Şirket, o günden bugüne kadar da teknik önizleme kullanıcıları için sürekli yeni kullanışlı özellikler içeren çeşitli üst sürümler yayınladı. Ancak yapılan son açıklamalarda bu yıl başka yeni sürüm olmayacağı ve bir sonraki sürümün 2015 başlarında yayınlanacağı belirtildi.

The Verge'in haberine göre Microsoft, Ocak ayı içerisinde düzenleyeceği bir etkinlikle Windows’un tüketiciye yani son kullanıcıya dönük halini ve özelliklerini gün ışığına çıkaracak. Şirketten sızan bilgilere göre etkinliğin Ocak ayı sonlarına tarihlenmesi bekleniyor. The Verge’in haberine göre Microsoft’uın hala kullanıcılara göstermeye hazırlandığı “Continuum” benzeri bazı yeni ve önemli özellikler var. Şirketin bu etkinlikte Windows Phone’un yeni gelecek olan sürümü hakkında da bazı ipuçları vermesi bekleniyor. Bu arada gelecek sürümün “Windows 10 for Phones” olarak adlandırılacağı söylentilerinin dolaştığını da belirtelim.

Elbette yukarıda bahsettiklerimiz şu an itibariyle kesin bilgiler değil, ancak gerçek olma ihtimalinin yüksek olduğunu vurgulayalım.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: beats, emz, Bay H ve 4 diğerleri

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bu etkinliğin Ocak ayının başlarındaki CES( Tüketici Elektroniği Fuarı) kapsamında basın toplantısı şeklinde de yapılabileceği belirtiliyor.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Sende vurgula bişiyler ben de wp 10 nun şubatın 29 unda geleceğine dair sızıntılar aldım kaynak hislerim

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Sende vurgula bişiyler ben de wp 10 nun şubatın 29 unda geleceğine dair sızıntılar aldım kaynak hislerim

The Verge'in verdiği bilgiler genellikle doğru çıkar.
O yüzden her halükarda Ocak ayı içerisinde yeni kullanacağımız sürüme ilişkin ilk resmi bilgileri alacağız gibi görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: hajkhanx33
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
o zaman ocağa kadar :eller: :eller: ne kaldı zaten şurda ocağa :ehe

• Beğen
Tepkiler: ON9
emz

emz

Üye
İyi güzel haber :eller: Ama Ocak gelmesin ben size Mesih yazdın wp güncellemelerini. Yahu maya sınav var. Hop diye geçmesin:( korkuyorum ama ben. İstediği kadar uzayabilir yani. Yavaş geçsin günler :(

ON9

ON9

Üye
Valla ne kadar çabuk o kadar iyi. Kredi biter bir an önce ;)

Rainesto

Rainesto

Üye
Hocam ocakta tanıtılır ama previewin verileceğini düşünmüyorum daha denim-gdr2 ortada yok

kahraman333333

kahraman333333

Üye
Sayılı gün çabuk geçer

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Zaman çabuk geçsin demeyin,
Geri dönülemiyor.
Bir bakmışsınız yaş Yetmiş.
Ölüm ne kadar çabuk gelmiş.
Boşverin günler geçmeyiversin.
Akarına bırakın, Ocak kendi gelsin.

:sirit: İçimden geldi valla.

• Beğen
Tepkiler: emz, Rock Ve Roll, skynet ve 1 kişi daha
dakamon

dakamon

Üye
Denim, cyan, black dediler
Ömrümüzü yediler
Beklemeler ölümse
Git öteye gülümse.

Çok saçma ama gece gece kafayı kırdık artık :D

• Beğen
Tepkiler: pirenuri, emz, Rock Ve Roll ve 2 diğerleri
braayn

braayn

Üye
Wp 10 geldiğinde halen camera,video ve müziğe iyileştirme adı altında güncelleme almak istemiyorum.2 yıldır kamera iyi olacak hızlı çekecek diye bekledik .Denimle bu işi bitir wp 10'da artık ekstra şeyler bekliyoruz.

• Beğen
Tepkiler: emz, kaygisiz43, dakamon ve 2 diğerleri

ArMaGeDdOn_87

Üye
ön izleme sürümü şubatta yayınlanırsa tam sürüm en geç haziran da dağıtılır :) microsoft bu şekide yaparsa beni şaşırtçak :)

Emre

Üye
Bu adama daha inanmıyorum Artık.
Daha önce Android Uygulamaları Windows Phone Çalıştıracak Demişti Ne Oldu En Son?

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Gelecekse hiç sızıntı olmadan gelsin.Sızıntı olunca insan merak ediyor güncellemenin peşine düşüyor...Şu bir süredir sızıntı yokken kafam ne kadarda rahattı güncelleme muhabbetlerini unutmuştum sadece oyun,program onlara bakardım.Artık bu yılan hikayesine dönen güncellemeler gına getirdi...

R.A.M

R.A.M

Üye
sanırım gdr 2 gelmeyecek gibi

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Hayırlısı :)

braayn

braayn

Üye
wp 9 u beklerken wp 10 çıkaran MS gdr2 i vermeden direk wp 10 'a geçebilir.Yaptıkları işe akıl sır ermiyor çünkü.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
wp 9 u beklerken wp 10 çıkaran MS gdr2 i vermeden direk wp 10 'a geçebilir.Yaptıkları işe akıl sır ermiyor çünkü.
Bilgisayara da windows 9 gelmedi, o yüzden telefonlara da direk windows 10 geliyor.

• Beğen
Tepkiler: Serhan

Üst Alt