windows 10 dll hatası

Sponsorlu Bağlantılar

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
windows 10 dll hatası
Arkadaşlar bi ara bu hatayı almıştım. Nette çözüm buldum uyguladım ama bende işe yaramadı. sonra pc ye geri yükleme noktası seçip son güncellemeden öncesine dödürdüm sorun kalktı. Ama şimdi yine başladı. windows otomatik güncelleme yapıyor ordan bişey etkliyor ama ne olduğunu çözemedim. Bilgisi olan varmı?
Bu arada bu hatayı sadece avg tuneup ve megasync programlarında veriyor. İkiside önemli program benim için.

Ekli dosyalar

exp_l0it

exp_l0it

Üye
boyle bise buldum ama baktin mi?

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
hatanın visual c++ dan kaynaklı olduğunu öğrendim bende 2012 yüklü bu siteye buldum tekrar onar dedim ama işe yaramadı. burda 2015 i yükle demişler.

2015 i direkt bunun üstünemi yüklemem gerekiyor ki?
program ekle kaldır a baktım 2010-2012-2013 yüklü şimdi de 2015 i yükledim hepsi bi arada mı oluyo bunlar eskiler kalkması gerekmiyomu :)

exp_l0it

exp_l0it

Üye
her bir surum farkli bir kutuphane icerdiginden yuklu kalmasi gerekiyor

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
olmadı 2015 i yükledim yeniden başlattım pc yi ama hata devam ediyor. Geri yükleme noktası seçerken visual 2012 yüklemesinden önceki güne geri alıyo ve düzeliyo en son onu güncellemiş sanırım. Ama tekrar geri yükleme yapsam o yine güncellenecek ve yine aynı hata çıkacak :) kesin çözümü yokmuki

exp_l0it

exp_l0it

Üye
guvenli modda yapman gerektigi soylenmis, avgyi normal kaldirip guvenli moda gir, remove tool ile kaldir, vs2015 kurup yeniden baslat, en kotu secenek visual studio kurmandir, windows surumune calistirdan bakarmisin "msinfo32"

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
işin garip tarafı o dll ler windows klasöründe mevcut eksik falan değil :) başka yöntemler bulmuştum dll leri indirip klasöre atacaktım var zaten diyo o zaman neden eksik görünüyo
hangi kısma bakacam info da
10.0.10586 sürüm

exp_l0it

exp_l0it

Üye
surum numarasi
dogru sekilde kaldirilmamis o zaman, dosya eger ordaysa, cihazi internet bagli guvenli moda cevirip adimlari tekrar uygular misin ?

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
bu iş uzun sürecek sanırım :) bunu akşama yapayım birazdan işe gidecem :) peki bu işlemi yapmadan bu kurduğum 2015 i kaldırayım mı? bunu kaldırıp güvenli modda tekrar kurayım dimi?

exp_l0it

exp_l0it

Üye
bu iş uzun sürecek sanırım :) bunu akşama yapayım birazdan işe gidecem :) peki bu işlemi yapmadan bu kurduğum 2015 i kaldırayım mı? bunu kaldırıp güvenli modda tekrar kurayım dimi?
aynen oyle, kolay gelsin

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
saolasın. Ben akşam dener haber veririm ama bu avg yardımı bende megasync de açılmıyo bu hata nedeniyle :) umarım düzelir :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Windows 32 bit mi 64 bit mi ?

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
64 bit kardeşim
Olmuyo ki güvenli mod da kurulmuyo Visual c++

Ekli dosyalar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Syswow64 klasörü içerisinde o dosya mevcut mu ?

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
hayır orda yok
system32 klasöründe var
işin garip yanı avg yi komple kaldırdım hala avg.exe diyo :)
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

visual 2012 yi kaldırsam nolur :) sonuçta o güncellendikten sonra bu hatayı vermeye başlıyo :) ne işe yarıyo bu visual c++ lar her seneninki bulunmasımı gerekiyo :)

Ekli dosyalar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Sistem 64 bit anlaşılan o dosyanın 64 bit olanını bulup oraya atıp denedin mi ?
Remove tool araçları ile mi kaldırmayı denedin ?

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Microsofttan Visual dosyasını indirip onla kurdum ve kaldırdım 2015 ama işe yaramadı sorun 2012 de sanırım onu kaldırsam düzelirmi acaba.
Dediğin işlemide nette bulmuştum denemiştim daha önce o klasöre attım ama olmadı.

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
CCleaner vb tarzı bir program ile avg kalıntılarını temizleyin düzelir. Ayrıca sisteminiz 64 bit ise aynı dll dosyasının SysWow64 içinde de olması gerekir

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Sorun avg değil kalıntıları zaten temizledim. Aynı sorun megasync içinde oluyor.

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
dll dosyasını C:Windows-SysWow64 içine de kopyala yeniden başlat bakalım

Üst Alt