Windov Bilinds ile hızlı ve daha çok tema kullanmak isteyenler!!!

Konu, 'Windows İşletim Sistemi Genel' kısmında RaFi_4115 tarafından paylaşıldı. Okunma: 2365 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Windov Bilinds ile hızlı ve daha çok tema kullanmak isteyenler!!!

Arkadaşlar bu tema programı sayesinde temaları artık sisteminize yükleyip biligsayarınızı yavaşlatmıyacaksınız Windows Blinds sayesinde seçitiğiniz temayı anında uygulayacak ve biligisayarınızı yeniden başlatmaya falan gerek duymadan kullanbilceksiniz. ayrıca iconları,pencere tuşlarını ve aşağıda gördüğünüz gibi başlatın saydamlığını ayarlayabileceksiniz.Bununla birlikte içerisinde kendine özel masaüsütü resimleri de bulunumaktadır onlarıda beğeniceğiniz umuyorum deneyip diğer temalardan ve tema programlarından farkını sizde görün.Program WİNDOWS XP VE VİSTA'DA ÇALIŞMAKTADIR.:oke:

WindowBlinds İndir

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: RaFi_4115
    Ue-Gazi bunu beğendi.
  2. Program kendi indirme sayfasına yönlendirilmiştir...;)

3. Güzel bir programa benziyor. Teşekkürler...

Windov Bilinds ile hızlı ve daha çok tema kullanmak isteyenler!!! konusuna benzer içerikler

1. 5800 ile gelen ekran koruyucuyu kullanmak isteyenler buraya ( 24 Ağustos 2010 | Cep Telefonları Genel )

Evet arkadaşlar diğer ekran koruyucuya güvenmeyip telefonla gelen koruyucuyu kullanmak isteyenler için bu konuyu açtım. Yaklaşık bir haftadır telefonu geldiği gibi kullandım :) ve özellikle nette gezerken sayfayı yukarı veya aşağı çekmek için...
  2. Belfiore;Anlaşma ile artık çok daha hızlı olacagız ( 7 Eylül 2013 | Windows Phone Genel )

Nokia'nın Microsoft tarafından satın alınmasından sonra Microsoft'un önemli bazı sırlara ulaştığı da açıklandı. Konuyla ilgili CNET'e bir açıklama yapan Windows Phone başkanı Joe Belfiore:Anlaşmadan sonra Nokia'nın Microsoft'tan da bazı...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Ağustos 2015 Cuma - 10:29:18