Wİn. 7 Mi? XP mi? Vista mı?

Konu, 'Windows İşletim Sistemi Teknik Yardım - Destek' kısmında <''Th3 ßiG ßoSs''>® tarafından paylaşıldı. Okunma: 2690 | Cevaplanma: 20

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar windows 7 mi
    windows xp mi
    windows 7 mi
    yoksa başka bi işletim sistemını mı seçersınız??
  2. vista
  3. 7 bnce
  4. 3ünüde kullandım xp artık bazı gereksinimleri karşılayamaz oldu vista kullanıyorum ve gayet memnunum ama windows 7 en harikası
  5. vista iyidir iyi
  6. +1 :d
  7. Windows 7 donanım kullanımı konusunda bonkördür Windows 7 tabiiki
  8. aynen...
  9. windows 7
  10. Aynen bende windows 7 kullanıyorum çok iyi
  11. Vistayla idare ediyoruz.7 kullanmadım henüz :)
  12. xp de vistada 7 de kullandım xp artık gereksinimleri karşılamaz oldu.Vista gayet yeterli ve çok iyi.7 ise benim pc yi çok kastı minimum 1gb ram istiyor benimde bi tane 1 lik bi tanede 512 lik var ve çok kastı.Vista Ultimate herkese yeter.

--------------- Ekleme ---------------

xp de vistada 7 de kullandım xp artık gereksinimleri karşılamaz oldu.Vista gayet yeterli ve çok iyi.7 ise benim pc yi çok kastı minimum 1gb ram istiyor benimde bi tane 1 lik bi tanede 512 lik var ve çok kastı.Vista Ultimate herkese yeter.

--------------- Ekleme ---------------

xp de vistada 7 de kullandım xp artık gereksinimleri karşılamaz oldu.Vista gayet yeterli ve çok iyi.7 ise benim pc yi çok kastı minimum 1gb ram istiyor benimde bi tane 1 lik bi tanede 512 lik var ve çok kastı.Vista Ultimate herkese yeter.
  13. 7 çok çok çok daha iyidir.win7 kurulu 1.6 atom n270 işlemcili netbookumla 1.8 core 2 duo lu notebooku karşılaştırdım.netbook diğerinn karşısında uçuyorrr....
  14. 7 ultimate kullanıyorum hem hız hemde kolaylık sağlıyor
  15. Vistaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa her zaman için Vista Ultimateeeeeeeeeeeeeeee
  16. vista pc yi somuruyo adeta..xp süper ama grafık ozellıklerı bakımından oda sınıfta kalır..en iisi tabıkı windows 7
  17. XP veya 7 kurardım. Vistanın bazı özellikleri insanı sinir ediyor ve bazı işlemlerde çok yavaş.
    Windows kurma mecburiyetimiz yoksa Ubuntu kurmak istiyorum ben.
  18. bence win 7 starler kull çok ii
  19. Tabi ki Windows 7
  20. Windows 7 kullanın arkadaşlar süper...
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.