win 7 baslangic hatasi 0xc0000225 hatasi

Konu, 'PC Donanım Teknik Yardım' kısmında japonis17 tarafından paylaşıldı. Okunma: 3185 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. win 7 baslangic hatasi 0xc0000225 hatasi

Merhaba arkadaşlar yakın zamanda aldığım win 7 home pre notebook harddisk 320 lik olduğu için kendi disk bölme programamı ile ikiye böldüm. Problem olmadı fakat arconis 9 yükledim restart yapmamı istedi bende onay verdim fakat bilgisayar tekrar açılmadı 0xc0000225 hata kodunu verdi elimde işletim cd'si yok hepsi yüklü geldi hp pavilion dv 6 serisi ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Yazan: japonis17

win 7 baslangic hatasi 0xc0000225 hatasi konusuna benzer içerikler

1. QtMobility hatasi! ( 15 Mart 2011 | Symbian^3 Yazılım Destek )

arkadaslar Qtmobility hatasi alan arkadaslarin dikkadini cekmek istiyorum.benim cozdugum bir yontemle sizleri aydinlatmak istiyorum.DUKTO diye bir pcden telefona dosya gonderme programi var biliryorsunuzdur onu kurunca Qtmobility hatasini asmis...
  2. com.android.vending Hatasi ( 4 Temmuz 2012 | Android Genel )

GalaxyMini'de Market uygulamasina girerken com.android.vending hatasi aliyorum ve kapamaya zorla cikiyor bu hataya bir cozum var mi acaba?
  3. Uygulama asphalt 7 v1.0.4 siyah ekran hatasi ( 31 Ocak 2013 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

Arkadaslar x5 te asphalt 7 nin 1.0.4 versiyonunu acmaya calisiyom siyah ekran geliyor kapaniyor cozumi varmi yardim edin yoksa v1.0.0 torrent dosyasi varsa pm den paylasabilirmisiniz cevaplariniz icin simdiden tesekkurler - - - Eklendi - - - Up!
  4. Sertifika Hatasi ( 3 Ekim 2013 | Symbian^3 Yazılım Destek )

arkadaslar merhaba sertifika hatasini bir turlu yapamadim nokia n8 kullaniyorum swype ios klavye yuklemek istiyorum ve widgetlerden yararlanamiyotum lutfen yardimci olun
  5. 3194 Hatasi ( 29 Ekim 2013 | iPhone - iOS Genel & Destek )

İphone 4 ü internet cafe de güncellemeye çalıştığımda hep 3194 hatası alıyorum yok mu bunun çözümü?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 8:45:26