Wifi şifresi kırma !

Sponsorlu Bağlantılar

AliHadiOzturk

AliHadiOzturk

Üye
    Konu Sahibi
Wifi şifresi kırma !
Şifresini bilmediğimiz wifi lerin telefondan şifre kırma programı warmıdır acaba ?

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
yoktur.

AliHadiOzturk

AliHadiOzturk

Üye
    Konu Sahibi
Kardes inş. vardır da istediğim yerin şifresini kırarım :D :D

apex2121

apex2121

Üye
wifi kırma sabır işi kardeş programları var istersen başarırsın :D

south

Üye
Keşke bu konuda sağlam bir PC programı bulabilseydin, telefon programı mühim değildi. :)

murat259

Üye
yoktur

SheFy

SheFy

Üye
Belli bir program yok ama o konuda pro olman lazım imkansız bi şey değil yapanlar var... Bi zamanlar araştırmıştım tabi pc için bi program saniyede bi çok karakter giriyor sayı harf falan denk gelirse buluyor ama şifre numara harf karışıksa bulamıyor anlayacağın şifre deneyerek buluyor...

AliHadiOzturk

AliHadiOzturk

Üye
    Konu Sahibi
Belli bir program yok ama o konuda pro olman lazım imkansız bi şey değil yapanlar var... Bi zamanlar araştırmıştım tabi pc için bi program saniyede bi çok karakter giriyor sayı harf falan denk gelirse buluyor ama şifre numara harf karışıksa bulamıyor anlayacağın şifre deneyerek buluyor...

Teşekürler kardes :) En azından bir şansım var :D

SilentOne

SilentOne

Üye
kardeş n900 n950 ve n9 kırabiliyor onu diyemde

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Boş iş diyorum,uğraşmaya değmez.

SheFy

SheFy

Üye
Bu konuda ısrarlıysan bulursun kardeşim :) ama sana önerim genelde dükkanlarda vb yerlerde telefon veya fax numaralarını koyuyor mesela bizim evin altındaki doğalgazci fax numarasını kurmuş ara sıra bağlanıyorum :)

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Arkadaşım güvenli bir şifre var ise kırman imkansız gibi birşey
Zaten kırmak derken yapılabilecek fazla birşey yok. Şifre deneme yöntemi olan BruteForce yıllardır pc lerde kullanılan bir yöntemdir. Verdiğin kriterlere uygun sıradan şifreler dener. eğer ki 8 karakterlik rakam+harflerden oluşan bir şifreyi kırmaya çalışırsan pc ile birkaç gün sürecektir ki bu basit bir şifre sayılır. Örneğin maxi1234 gibi birşifre için aaaaaaaa, aaaaaaab, ......, aaaaaaa1 diye devam eden şuan hesaplamaya üşendiğim milyarlarca şifreyi deneyecektir :D hele bir de her seferinde wi-fi kontrolünü ekleyince uzun yıllarını alacak bir şifre kırma işlemi seni bekliyor olabilir :D şahsen evimdeki wifi için 20+ karakterlik bir şifre kullanıyorum ve kırmak isteyen kişinin ömrü yetermi bilemiyorum :D

savas_yal

savas_yal

Üye
wifi şifresi kırmak suç ve bunu tesbit etmek ıp üzerinden çok basit kırılabiliyor programla ama iş almamak lazım bence deneme bile

larten123

larten123

Üye
Hem suç hem de dinsel yönden düşünürsen günah kardeşim. Okulda wifi'a bağlanıp ne yapacaksın git helalinle bir şeyler yap

akçatlı

akçatlı

Üye
genelde wifiler wep şifre sistemi ile şifreleniyor bu sistem işi iyi bilenler tarafından rahatlıkla kırılabiliyor fakat okullarda veya resmi kurumlarda wpa şifre sistemi kullanılıyor ve bu sistemin kırılabileceğini hiç sanmıorum çok büyük hackerlar belki kırar. telefondanda şifre kırmak hayal olur heralde sonuçta işlemcisi çok zayıf :D

erdgnblt

erdgnblt

Üye
okulla ilgili bişey oluyor yada basit bişey.
Ben okulun wifi şifrelerini bilgisayar bölümünde olduğumdan biliyorum. bilgisayardan iyi anladığımdan hocalar felan çağırınca şifre bazen lazım olup söylüyorlar.
Eskiden wep şifreleme idi: 1213141516 idi şifre
Şimdi Wpa yada Wpa2 yapmışlar okulun adı mehmet ali büyükhanlı ticaret meslek lisesi
Şifre ise: bykhnl1994 1994de kuruluş yılı

Düşünürsen 1 günde kırarsın

Yada modem bizim okuldaki gibi her katın koridorunda modem varsa ve sağ sol koridor uçlarındaki pencere üstündeyse yani kolay biyerdeyse şu işlemi yap
Eline ince uçlu sert bişey al mesela pergelin sivri ucu
Onu modemdeki res tuşuna 10-15 saniye bastır ama sen sayma telefonla veya saatle sayın garanti olsun hızlı felan sayarsınız :)
Arkasında modemlerin default şifresi olur. 10-15 Saniye basılı tuttuğun için şifre sıfırlandı.
Artık şifre o arkadaki şifre :)[

Metin MF

Metin MF

Üye
daha pc için bile bulunamadı öyle bir program ama sana tavsiyem bir wifi'nin şifresini öğrenmek istiyorsan o kişiyle iyi arkadaş olmalısın

Üst Alt