Wifi Şifre Kırma Programı [MediaFire Upload]

Sponsorlu Bağlantılar

gümüldürlü

Üye
bu program hiç bi ise yaramıyor ne yaptım ise olmadı kendi internet şifremi bile en basit bağlantı ayarlarına çevirdim hiç bir ise yaramiyor şu programın ise yarayanı varsa onu yüklermışimız

oylum61

Üye
Arkadaşlar boşuna uğraşmayın sadece 1 2 tane modem markasında geçerli ww türkiye de de airtires zynex gibi markalar kullanılıyor nerde bulacaksın modemin isminide unuttum gerçi türkiye de çok nadir bulunan bir modem uığraşmayın :)

saliheren001

Üye
program ben şuanda indiriyorum fakat şifreleri kırmak için bi sözlük klasörüne ihtiyaç duyar ayarlar kısmından sözlük indir i seçin

tonguchan

tonguchan

Üye
Mlllllllll

serseri_2001

Üye
Olmuyor

m.ermis

m.ermis

Üye
gpu destekli proglamla hemde çok geniş bir karekter arşivimle süper diyebileceğim pc de ben 2 hafta uğraşıpta kıramadığım wifi şifresini kırabiliyorsa bir daha hiç bir elektronik ürüne el sürmem ben :D .Boşuna hayal kurmayın adam şifresine bir tane kril alfabesinden karakter koysa siz 4 haneli olan şifreyi bile kıramazsınız öncelikle çok geniş bir karakter dosyasına sahip olmanız gerekiyor büyük ve küçük harflerinle birlikte işaretlemeleride unutmayın bu arada, yani çok çok zor olan bir şeyi şip şak yapıyor diye anlatmak karşınızdakileri enayi yerine koymaktır.Wifi şifresini kırmanın modemle alakası yok şifreleme yöntemiyle alakası vardır yani marka fark etmez tabi eski modemler hariç onlarda wep vardır kırılması daha kolay ama yeni sistemlerde wpa-wpa2 şifreleme sistemi olduğundan kırılması imkansıza yakındır.Aslında nette wpa şifre kırma diye araştırırsanız daha detaylı anlatılan sayfalara ulaşırsınız kısaca boşuna heveslenip vaktinizi boşa harcamayın derim

osmanayman

osmanayman

Üye
Mobilde N900 bu işi iyi beceriyordu... Ama wpa vs çok uzun zaman alıyordu...

esokmen

esokmen

Üye
Konu kilitlenmeli abi oz aman

samet07

Üye
Bende kirdi 1 dk icinde hemde S3 var bende

theelenor07

Üye
yok arkadaş calışmıyor bulduğu wifi ağına giriyorsun desteklenmiyor diyor

4hmet_e

Üye
Bilgisayardan o kadar proğram deniyoruz kıramıyoruz siz neyden bahsediyorsunuz ya :)))

hus53

Üye
hıc bır ıse yaramıyo yalan soyleyıp ınsanları kandırmayın

ZeBaNe

ZeBaNe

Üye
Manyak Bişi Yaaa :D :D :D :D

jatvalca

jatvalca

Üye
sadece kırıp kırmayacağını anlamak için indirip kurdum telefona.Ve daha sonra 14 haneli olan modem şifremi 3 haneye indirip denedim.Sonuçmu....tabiki olumsuz bazı arkadaşlar desteksiz atıyor kırıyor diye.

Pandora's Box

Pandora's Box

Üye
sadece kırıp kırmayacağını anlamak için indirip kurdum telefona.Ve daha sonra 14 haneli olan modem şifremi 3 haneye indirip denedim.Sonuçmu....tabiki olumsuz bazı arkadaşlar desteksiz atıyor kırıyor diye.

Heveslenip daldım konuya ama senin yorumu gördüm vazgeçtim teşekkürler aydınlattığın için

deniz123

deniz123

Üye
saçma gereksiz işe yaramayan biir program

OsmanTuncer

OsmanTuncer

Üye
:D zuahahhahahahaha

pazzoo

pazzoo

Üye
arkadaslar kimse bilip bilmeden konusmasin...bu program bende yok ama buna benzer program var su an telefonumda ve bu gibi programlar her sifreyi kiramiyor , kirdigi sifreler , egerki ilk sifrenizi degistirmemisseniz kirabiliyor, mesela modeminizdeki sifreyi halen kullaniyorsaniz o sifreyi kiriyor...haaa turkiyede calisiyormu bu gibi programlar bilemiyorum. ben su an italyadan yaziyorum...ve bircok sifreyi kirdim bu gibi programlarla...bilginiz olsun diye yazma geregi duydum.

- - - Eklendi - - -

iste sen modem sifreni degistirdigin icin kiramadi...egerki ilk sifren olsaydi kirardi...kirardi diyorum cunku ben kac defa kirdim...

Üst Alt