Wifi Modemi Görmüyor Yardım Lütfen!!!

Sponsorlu Bağlantılar

orzala70

orzala70

Üye
    Konu Sahibi
Wifi Modemi Görmüyor Yardım Lütfen!!!
Arkadaşlar öncelikle merhaba ben komşum ile birlikte kablosuz internet kullanıyorum modem komşumun evinde laptoptan bağlanıyorum ama biraz sinyal zayıf olduğu için DarkRangemax 150 Mbt antenli bir harici wifi aldım bilgisayara taktım kullanmaya başladım sinyal kalitesi internet hızı düzelmişti fakat 2 gün sonra harici wifi modemi görmemeye başladı etraftaki bütün modemleri görüyor ama bizim modemi görmüyor laptobun kendi wifisine bakıyorum o bağlanıyor ama harici wifi bağlanmıyor sizce sorun nedir yardım edebilirmisiniz bu arada işletim sistemim windows 8.1

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Cihazın içinden driver (sürücü) cd'si olması gerek, onu yükleyip güncellemeyi deneyin, eğer yüklü ise kaldırıp tekrar kurun.

orzala70

orzala70

Üye
    Konu Sahibi
Dediklerinizi yaptım ama yine olmadı

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Dediklerinizi yaptım ama yine olmadı

Aldığınız ürünü kendi resmi sitesinden son sürümünü indirip deneyin, Windows 8'de harici wifi sorunları çok olduğu için firmalar ürünü yapıp satışa çıkarttıklarında Win8 sorunlarla dolu ve geliştirilmekte olan bir OS olduğu için ve elinizdeki bileşenin doğru/düzgün çalışması için de hataları/sorunlarını yeni bir sürücü güncellemesi yapıp sitelerine koyuyorlar. O yüzden bir de kendi sitesinden indirip de kurun (ürün takılı iken).

orzala70

orzala70

Üye
    Konu Sahibi
Yok hocam yine olmadı format atacaz olmazsa

Üst Alt