Wifi Modem Şifresini Nasıl Değiştirebilirim? Acil!

Konu, 'Network, İnternet ve Güvenlik' kısmında kadironaldo tarafından paylaşıldı. Okunma: 59350 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Wifi Modem Şifresini Nasıl Değiştirebilirim? Acil!

Arkadaşlar Airmax modemim var cd sini kurarken orda Wifi kodu çıkıyor orda yazılmış kodlarden başka şifre olmuyor onlarda çok uzun 26 karakterli..
    nasıl değiştirebilirim acaba?

Yazan: kadironaldo
  2. Bir bilgisi olan yokmu?

3. Modemin IP Adresi : 192.168.1.1
    Kullanıcı Adı : admin
    Parola : password

Kontrol paneline girerek gerekli düzenlemeleri yapabilirsin... ;)

4. Çok sağol kardeş...
    Cdsini kurup ordan değiştirdim yinede teşekkür ederim..!

trker4040 bunu beğendi.
  5. Rica ederim... ;)

Wifi Modem Şifresini Nasıl Değiştirebilirim? Acil! konusuna benzer içerikler

1. adsl şifremi nasıl öğrene bilirim(çok acil =( ) ( 14 Eylül 2009 | Network, İnternet ve Güvenlik )

arkaşlar nasıl öğrene bilirim adsl şifremi babam unutmuş :vur çok lazım :(
  2. N97 modemin şifresini değiştirme acil yardım ( 3 Ağustos 2011 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

arkadaşlar benim bu yıl okulum dolayısıyla halamlarda kalmam gerekiyor.önceden halamlara gittiğmide n97 de halamların modemini tanıtmıştım internete giriyodum.eniştem modemin şifresini değiştirmiş telefonda bir türlü modem şifresi değiştirme gibi...
  3. N97 modemin şifresini değiştirme acil yardım ( 3 Ağustos 2011 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

arkadaşlar benim bu yıl okulum dolayısıyla halamlarda kalmam gerekiyor.önceden halamlara gittiğmide n97 de halamların modemini tanıtmıştım internete giriyodum.eniştem modemin ni değiştirmiş telefonda bir türlü modem değiştirme gibi seçenek...
  4. Wifi Kanal Numarasını Nasıl Değiştirebilirim ? ( 7 Ekim 2012 | Network, İnternet ve Güvenlik )

İnternette wifi yi iyileştirmek için kanal numaranızı değiştirin gibi yazılar okudum fakat bunun nasıl yapılacağını bilmiyorum ?
  5. arkadaslar bende xperia x10 mini var bunu nasıl wifi modem yapabilirim acil yardım lütfen ( 10 Kasım 2012 | Sony Android Yazılım )

arkadaslar bende xperia x10 mini var bunu nasıl wifi modem yapabilirim acil yardım lütfen
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Temmuz 2015 Perşembe - 1:02:38