wifi kopma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

CsWqIve34

Üye
    Konu Sahibi
wifi kopma sorunu
beyler c7 de wifiye bagliykan video izlerken hep yaklasik 5-6 dk sonra wifi kesiliyor guc tasarrufunuda herseyide kapattim flash attim ama yine duzelmedi bunun puf noktasi varmi

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Modemden sinyal zayıf geliyor mu ? Yüzde kaç çekim gücü ?

CsWqIve34

Üye
    Konu Sahibi
%100

Hasand.

Hasand.

Üye
bende c7 kulanıyorum ama opera minıden gir video izleyeceksen modeme yakin yerde dur...

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
:hmmm soft format attın mı ? Hard format attın mı ?

Hasand.

Hasand.

Üye
phoenix ıle dead flash at kesın duzelir

CsWqIve34

Üye
    Konu Sahibi
denedim de ilk 5 dk 720p bile izliyom ama spnra wifi otamatik olarak kopuyo

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bende de ara ara kopar ama Wifi seçim ekranından modemi seçip bağlanınca kopmaz sürekli. Wifi tarama sayfası varya oradan.

Rygebin

Rygebin

Üye
beyler c7 de wifiye bagliykan video izlerken hep yaklasik 5-6 dk sonra wifi kesiliyor guc tasarrufunuda herseyide kapattim flash attim ama yine duzelmedi bunun puf noktasi varmi
C5-03 kullanırken internete giremiyordum sonra birşey keşfettim ve o zamandan sonra hiç kopma olmadı. Modem ayarlarını kurcala derim.

salock

salock

Üye
sadece tek bir wifi de mi böyle oluyor yoksa başka wifi noktalarında denedin mi hiç?

yaytas

yaytas

Üye
benim android telefonda oluyor du mesela 2 veya 1 diş ise neti zorlasam az bişey bağlantı kopuyor ama modemin dibinde sorun yok şimdi rom attım düzeldi ama symbian da nasıl olur bilmiyorum

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Modem Uydunetmi?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yahu Wifi açınca üzerine basıp açılan sayfa yok mu ? Buradan seçip öyle kullanmayı dene belki faydası olur.

SeLFISH

SeLFISH

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş