Wifi internet şifre kırıcı bir program yokmu?????

Konu, 'Samsung' kısmında critic73 tarafından paylaşıldı. Okunma: 17657 | Cevaplanma: 14

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. wifi bir sürü kablosuz bağlantı yakalıyor ama bir çoğu şifreli olduğu için giriş yapamıyorum bu şifreleri kırabilecek bir program varmıdır :aman2:yokmudur teşekkürler...

must20 bunu beğendi.

2. İmkansız..

3. malesef yok zaten pc yani windows için bile zor sen telefondan istiyorsun :D

4. varsa banada söyl e :ehe:

5. bulusan bnada sotle :D

6. windowsta programı var 10 ila 20 dakikada kırıyor şifreleri yalnız wep için bu süre wpa ya da wpa 2 için cok uzun surebilir yada daha kısa olabilir... programa ihtiyacı olan mail atsın yardımcı olayım yalnız boyle basit bir program değil onuda soyliyeyim sizlere pc den anlayanlar çözer olayı mail : ge.nco@hotmail.com iyi forumlar....

7. başkalarının internetini izinsiz kullanmanız suçtur.. sizi şikayet edebilir ben şahsen ederim :).. siz adamın modemine girerseniz ve hakkınızda şikayet gelirse kendinizide savunamazsınız.. ülkemizde hack yapmak suçtur...!!!

8. ya kardeşler bu proğrama çok ihtiyacım var bilen varsa yardımcı olabilirmi ?

9. boşuna uğraşma kardeşim ver 8 lira vodafondan sınırsız gir.
    hem kafan rahat olsun hem harama bulaşma.......

10. çok doğruuu :evet: lütfen diğer yapılanlar hackerliğe giriyor.. müsade etmeyelim böyle şeylere

11. olmaz :D osa yayınlanırdı nette

12. pcden wep şifrelerini kırmak için hangi programı kullanıyorsunuz??

13. linux olsa beini ile kırılır ama linux da kimse kullnamaz

14. siz ne ayaksınız adam sanat yapıyo hack deyil yaw mobil dede program var merak etmiyin s60 v3 lerde c++ glupsu cevlrin tele atın sonra teli güncelleyin tekra atın ama ilk atışta yükleyin 2de yüklemeye gerek tıkla calıştır sonra filan ların hepsini sec bu program şifre kırmıyo zatece şisre olmadan degişik baglantılardan veri cekip birleştiriyo okadar basit sonra sayfayı acıyo google wlfl cokluguna göre ,rnegin 2 baglantıda 3 saniye sürü benide sikayet edin bakam emege saygısızlar

15. Kardes ben boyle program cok buldum ama hic yapmadim cunku bir suçtur

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.