Uygulama wifi hacker

Sponsorlu Bağlantılar

alperen__ae__46

Üye
    Konu Sahibi
wifi hacker
arkadaşlar merak ettimde acaba wifileri kırabilen bir program telefon için var mı? Lütfen sorumu cevaplayın... TŞKLER.....

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Sözde var, çalışıpta olumlu sonuç veren varmı kesinliğe kavuşmadı, varsada arkadaşlar belirtir.

boracante

boracante

Üye
kardeş bizim evde bi çiçek var aha da bu mesele. görüntü var da icraat yok.

serif55

serif55

Üye
Şu anda bi program geliştirilme aşamasında göz atabilirsiniz

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
interneti kesen varda şifreyi kıran yok

SHS

SHS

Üye
Denediklerim bi işe yaramadı, yok yani

marist

marist

Üye
Bulamazsın , zor.

ka_za

ka_za

Üye
Şu anda bi program geliştirilme aşamasında göz atabilirsiniz

O dediğin sifresini bildigin bagli olduğun agdakilere müdahale için en fazla.

ka_za

ka_za

Üye
Wifi kırma işi pc de bile saatler günler sürebilir birsey şuanki teknolojide telefonda yapmak imkansız bence

ka_za

ka_za

Üye
Geliştirme aşamasında dedim hocam bende zaten yapabildiğini iddia etmedim ;)

Anladım kardeşim dediğinide ben baya kullandim onu ordaki amaç wifi sifresi kirmakdan farkli. Mesela bir kafeye oturdun. Wifi sifresini istedin bağlandın ordan bagli cihazlara erisebiliyorsun. Bagli kisinin girdigi sitelerdeki kullanici adi sifreleri geliyor direk internetlerini kesebiliyorsun falan. Güzel bir program baya :)

serif55

serif55

Üye
Anladım kardeşim dediğinide ben baya kullandim onu ordaki amaç wifi sifresi kirmakdan farkli. Mesela bir kafeye oturdun. Wifi sifresini istedin bağlandın ordan bagli cihazlara erisebiliyorsun. Bagli kisinin girdigi sitelerdeki kullanici adi sifreleri geliyor direk internetlerini kesebiliyorsun falan. Güzel bir program baya :)

Programın xda ayağında bu konu üzerinde de çalışıldığını okumuştum hocam ordan aklımda kaldı söyleyeyim dedim :)

ka_za

ka_za

Üye
Doğrudur kardeşim okadar ayrintisini bilmiyorum varsa iyi olabilirde zor duruyor :)

• Beğen
Tepkiler: serif55
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Dsploit bende hata veriyor rootla.alakali değil telim root lu açılırken hata verip programdan atıyor

carpediem2010

Üye
askadaslar uygulama hangisi soylermisiniz ?