wifi dns değiştirme

Konu, 'Symbian^3 Yazılım Destek' kısmında HeKe20 tarafından paylaşıldı. Okunma: 623 | Cevaplanma: 5

1. wifi dns değiştirme

öncelikle s.a
    telefondan wifi ile bağlandığımda bazı sitelere erişim sağlamıyor. Hotspot sheild tarzı program aradım bulamadm. Android için var hep. Kendi avea internet bağlantımın dns sini değiştirebiliyorum. Bağlandığm wifinin nasıl değiştirebilirm?

Yazan: HeKe20
  2. opera mini kullan yada opera mobile ayarlardan turbo yu açarsan yasaklı site kalmaz

3. sağolasın. Peki bi zararı var mı bunun?

- - - Eklendi - - -

sağolasın. Peki bi zararı var mı bunun?

4. yok sadece bazı sitelere girerken günaha girmene ön ayak oluyor :)

5. :) tamam sağolasn.

wifi dns değiştirme konusuna benzer içerikler

1. x6 dns değiştirme sorunu

arkadaslar telefonumdan daha önce yasaklı sitelere girebiliyordum hard format attıktan sonra giremedim simdi ise dns değiştiriyorum fakat girmiyo ne yapmam lazım
  2. Dns değiştirme

dns değiştirme resimli anlatım, dns değiştirmek, dns değiştirme vista, dns değiştirme windows 7, dns değiştirme xp Dns nasıl değiştirilir - Dns ayarları Aşağıdaki sıralama ve uygulamayı takip ederek kolayca dns değişebilirsiniz.. 1.) Denetim...
  3. wp8 de wifi dns değiştirme

arkadaşlar htc 8x kullanıyorum işyerinde sosyal aglara girmek yasak :) ama yasaklar delinmek için android cihazımda bu sorunu aşabiliyordum. statik ıp dns gibi ayarları değiiştirme imkanım vardı ancak htc 8x telefonumda wifi ye girdigimdebaglı...
  4. Uygulama opera mini dns değiştirme?

galaxy ace telefonumda opera classic kullanıyorum. dns değiştirmem lazım yardım edermisiniz
  5. Uygulama dns değiştirme

arkadaslar ben bagzi torrent siteleri kullanıyorum ve dns değiştirmen gerek telefonumun wifiyini kullaniyorum onda dns degistirdim ve girebiliyorum dns changer ile ama halen tabletten baglanamiyorum ne yapmam gerek tableti toolayamadim
Yüklüyor...
07 Temmuz 2015 Salı - 3:37:06