Wifi ağını kullanan diğer kullanıcıların girdiği siteleri görmek/gezinmek interceptor-NG(Root)

Sponsorlu Bağlantılar

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Wifi ağını kullanan diğer kullanıcıların girdiği siteleri görmek/gezinmek interceptor-NG(Root)
Bu program ile lokantada,okulda,evde vs. Bağlandığınız wifide diğer kullanıcıların girdiği siteleri çerezler yöntemiyle görebilirsiniz.
Yalnızca Url olarak değil üye girişi yaptıysa yapmış şekilde dahi görebilirsiniz...

ÖNİZLEMELER
Resim1:

Resim2:

Resim3:

Resim1 deki skip scanning yazısının yanındaki daireye tıklayın bağlananlar gözükecektir.
Hepsini veya istediğinizi seçin
sonra tüm sekmelerdeki üçgene basın işlem başlar.
kurabiye resmine gelin biraz bekleyin siteler gözükür.
sonra istediğinize tıklayın ve görün :oke:

Tarafımca denenmiştir
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Bir teşekkür yeterli:oke:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: deftercim, fatih793, İbrahimEsşiz44 ve 12 diğerleri

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
teşekkürler ancak konuyu kurallar çerçevesinde en kısa sürede düzenleyiniz.

• Beğen
Tepkiler: NextWorld
Luck Star

Luck Star

Üye
Teşekkürler, çalışıyor mu denediniz mi acaba ?

• Beğen
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Sağol paylaşım için :oke:

• Beğen
abdulk4dir

abdulk4dir

Üye
:tşk:

• Beğen

jongass

Üye
Deneyelim hemen :tşk:

• Beğen
Tepkiler: kumpas19 ve NextWorld
mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
Rootsuz anyı işi yapan uygulama var mı?

• Beğen
firostr

firostr

Üye
:tşk:

• Beğen
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Kardes şunun apk dosyasini paylasamazmisin cihaziniz bu surumle uyumlu degil diyor.

• Beğen
muxo

muxo

Üye
Çok fena çok tehlikeli bir program. İnanmıyordum yükleyim dedim agı taradım girilen siteler çıktı onların içinden ne olacak bakalım diye bir kaç tane banka internet şubesinin sitesine tıkladım. Kullanıcı girişi yapılmış şekilde girilen site açıldı. Adamın bütün bilgileri girilmiş şekilde çıktı. Hesaba Para gönder, cebe para gönder butonları ise aktifti. Çalışıyordu. Önce bir Oha çektim. başım belaya girer diye uygulamayı sildim. Çok tehlike bir uygulama yapmış herifler

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail ve İbrahimEsşiz44
firostr

firostr

Üye
@muxo ya katiliyom paylaşım duzenlense iyi olur

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Çok fena çok tehlikeli bir program. İnanmıyordum yükleyim dedim agı taradım girilen siteler çıktı onların içinden ne olacak bakalım diye bir kaç tane banka internet şubesinin sitesine tıkladım. Kullanıcı girişi yapılmış şekilde girilen site açıldı. Adamın bütün bilgileri girilmiş şekilde çıktı. Hesaba Para gönder, cebe para gönder butonları ise aktifti. Çalışıyordu. Önce bir Oha çektim. başım belaya girer diye uygulamayı sildim. Çok tehlike bir uygulama yapmış herifler
Nasıl kullanılıyor bu biraz karıştırdım ama anlayamadım?

muxo

muxo

Üye
Nasıl kullanılıyor bu biraz karıştırdım ama anlayamadım?
İlk mesajda arkadaşın yaptığının aynısını yaptım. Ben büyük bir şehirde cadde üzerindeki bir cafenin wirellesini kullanıyorum. Bu sebeple bir sürü insan bağlanıyor. bence az kullanıcıya sahip bir modemde yaparsan pek bir şey çıkmaz. Seninki de öyle. Bu arada bu programın yayılmaması lazım. Yöneticiler ilgilenmeli

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Resim 2 deki kısım çıkmıyor bende

Üst Alt