Whatsapptan bildirim gelmemesi için ne yapmalıyım?

Sponsorlu Bağlantılar

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapptan bildirim gelmemesi için ne yapmalıyım?
Arkadaşlar Nokia telefonuma whatsaptan mesaj geldiğinde bildirim gelmesini istemiyorum.whatsap ayarından sadece mesaj ön izleme kapatılıyor galiba. Ama benim istediğim whatsapa girdiğimde mesajların görülmesi. Mobil veriyi açtığımda hobba mesajların gelmesini istemiyorum. Var midir bundan kurtuluş?androidde filan kapatılıyr da symbianda nasıl kurtulurum. Konu yanlış yerde ise özür dilerim.

xx11xx11

xx11xx11

Üye
Normalde uygulama ayarlarindan whatsapp a girip bildirimleri goster tiki var onu kaldirdiginda bildirim gelmiyor nokia yi bilemiyorum
Normalde uygulama ayarlarindan whatsapp a girip bildirimleri goster tiki var onu kaldirdiginda bildirim gelmiyor nokia yi bilemiyorum

asigsasi

asigsasi

Üye
bunun için bir ayar yok sadece engelleme var rahatsız olduğun kişileri engeleye bilirsin

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Can sıkıcı bir durum keşke çözümü olsaymış. Mesaj ön izlemeyi kapattğmda aynı şekil bildirim gelecektr ve bildirim ışığı yanacak değil mi yine

asigsasi

asigsasi

Üye
Can sıkıcı bir durum keşke çözümü olsaymış. Mesaj ön izlemeyi kapattğmda aynı şekil bildirim gelecektr ve bildirim ışığı yanacak değil mi yine
bildiririm ışığını titreşim ayarlarını veya bütün ayarları kapalı konuma getirebilirsin ancak bildirim yine gelir

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Cevap farklı platforma ait olduğu için değiştirilmiştir.

Son düzenleme:
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Keşke kategoriye de bakıp cevap gelebilseydi. Verelim, yok tabiki öyle bir ayar/uygulama :)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Keşke kategoriye de bakıp cevap gelebilseydi. Verelim, yok tabiki öyle bir ayar/uygulama :)
Kafa web tasarımla dolu olunca dikkat bozuluyor biraz. Çok özür diliyorum. Daha dikkatli olacağım. Teşekkürler. :)

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Bu symbian bir kere de işe yarasa şaşardım :)

codern

codern

Üye
kişi bilgisine girip Sessize tıkla bi süre seç bildirimleri gösteri işaretleme belki Olabilir

polattt47

Üye
Bence netquin v3.0 programı senin işini görecektir en azından mobil veriyi actıgında hoba mesaj gelmez hem şarjdanda tasarruf edersin

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Bence netquin v3.0 programı senin işini görecektir en azından mobil veriyi actıgında hoba mesaj gelmez hem şarjdanda tasarruf edersin
o nasıl arkadaşım dediğin şekil mobil veriyi açınca bildirim hemen gelsin istemiyorum whatsaptan. ben whatsapa ggirersem gelsin istiyorum.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Closewhatsapp kullanmıyor musun ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Whatsapp kapatmayı sağlıyor.

polattt47

Üye
o nasıl arkadaşım dediğin şekil mobil veriyi açınca bildirim hemen gelsin istemiyorum whatsaptan. ben whatsapa ggirersem gelsin istiyorum.
sadece whatsapp icin de olsa işini görür clean spam kısmından temizlik yaparsın telefonunuda hızlandırır maxicepte bulamadım ama bu siteden indirebilirsin işte link :
şu blogtanda program hakkında detaylı bilgi edinebilirsin işte link :

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp kapatmayı sağlıyor.
biraz daha açık olsak mesela bu program ile whatsapı kkapattığımda ben açmayınca bildirim gelmez yani değil mi
sadece whatsapp icin de olsa işini görür clean spam kısmından temizlik yaparsın telefonunuda hızlandırır maxicepte bulamadım ama bu siteden indirebilirsin işte link :
şu blogtanda program hakkında detaylı bilgi edinebilirsin işte link :
yükleyeceğm programı ama mobil veri açıkken whatsapa bildirim gelmemesi için ne yapmam gerek söyler misin bu program üzerinden

polattt47

Üye
biraz daha açık olsak mesela bu program ile whatsapı kkapattığımda ben açmayınca bildirim gelmez yani değil mi

yükleyeceğm programı ama mobil veri açıkken whatsapa bildirim gelmemesi için ne yapmam gerek söyler misin bu program üzerinden

öncelikle bu siteye girip bazı ayarlar var anlatıldıgı şekilde yaparsanız sizin icin faydalı oolur. Sonra programı yükleyip sırasıyla clean spam»memory cleaning»ordanda sectiginiz uygulamalardan close app yaparsanız cıkmış olabilirsiniz ancak cıktıktan sonra tekrar memory cleaning listesine göz atın görürseniz tekrar cıkış yapın.bu işlemlerle ilgili sıkıntı yasarsanız verdigim siteden yararlanabilirsiniz.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Whatsapp normal şekilde çıkış yapınca kapanmaz ama bu uygulama ile tamamen kapanır.

Üst Alt