WhatsApp yüklenme sorunu Nokia 500

Sponsorlu Bağlantılar

SatDiskavriAl

SatDiskavriAl

Üye
    Konu Sahibi
WhatsApp yüklenme sorunu Nokia 500
Merhabalar,
Nokia 500
telefonu fabrika ayarlarına geri döndürdüm hafıza yetersizliği sebebiyle daha sonra WhatsApp en güncel sürümünü WhatsApp.com dan indir fakat yüklerken güncelleme sorunu çıkarıyor resmi siteden en güncel sürümü indirmeme rağmen bunu yapıyor. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler.
Telefon sistemi :
WhatsApp yüklemesi sonrası :

kralberk13

kralberk13

Üye
ekran görüntüsü ekleyememişsiniz saat ayarlarından kaynaklanıyor ola bilir kontrol ettinizmi saati ve tarihi

SatDiskavriAl

SatDiskavriAl

Üye
    Konu Sahibi
Telefon sistemi : buradaki mi eklenmemiş ? Ben tıklıyorum çalışıyor ama. Telefon saati tarihi doğru.

kralberk13

kralberk13

Üye
özür dilerim hata bende görmemişim android teki sürüm 2.16.13 sendeki sürüm farklı acaba desteğimi kesti iletişim kurmayı deneye bilirsin
buraya bak bir istersen
aynı sorunu yaşayan varmış buraya yönlendirmiş nokia

SatDiskavriAl

SatDiskavriAl

Üye
    Konu Sahibi
Sorun değil dostum. Telefonu sıfırlama dan önce kullanabiliyordum zaten desteğin 2016 sonuna kadar devam edileceğini açıklanmıştı öyle bir şey olduğunu sanmıyorum.En son indirdiğim sürüme (sürüm 2.16.9) ulaşabilirsin.
buraya bak bir istersen
--- aynı sorunu yaşayan varmış buraya yönlendirmiş nokia
Aynı sorunu göremedim ben ama
genel telefon sorunları hakkında bilgiler verilmiş.

kralberk13

kralberk13

Üye
whatsapp ile iletişim kurcam senin için bakalım ne bilgi vericekler
şimdi bende merak ettim ne dicekler

SatDiskavriAl

SatDiskavriAl

Üye
    Konu Sahibi
Çok düşüncelisin dostum sağ ol da. Ben denedim e-mail attım ama sürekli otomatik mail geliyor bir sonuca varamadım. Hadi bakalım bir de sen dene şansını.
Microsoft'un sitesinde Nokia Software Recovery Tool programını indirip kurdum bir güncelleme varmış onu yaptım.
Şimdi WhatsApp kurup deneyeceğim.

SatDiskavriAl

SatDiskavriAl

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar,
Nokia 500
telefonu fabrika ayarlarına geri döndürdüm hafıza yetersizliği sebebiyle daha sonra WhatsApp en güncel sürümünü WhatsApp.com dan indirdim fakat yüklerken güncelleme sorunu çıkarıyor resmi siteden en güncel sürümü indirmeme rağmen bunu yapıyor. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler.
Telefon sistemi :
WhatsApp yüklemesi sonrası :

Son düzenleme:
kralberk13

kralberk13

Üye
mesajda şöyle diyor

SatDiskavriAl

SatDiskavriAl

Üye
    Konu Sahibi
mesajda şöyle diyor
Aynı maili bana da attılar ama oto mailler olduğu için sorununa tam bir çözüm veremiyor.
Nokia Software Recovery Tool kurup telefon güncellemesini yaptım. Sonuç gene değişmedi aynı terane.

kralberk13

kralberk13

Üye
üzgünüm yapa bilceğim birşey yok destekte verilmiyor

SatDiskavriAl

SatDiskavriAl

Üye
    Konu Sahibi
İlgin için teşekkürler.
Nokia 500 telefonuma kötü bir veda ettim dosyalarımı sildi WhatsApp ımı elimden aldı. Nefret ettirdi kendisinden yani 5800' a göç ediyorum.

Son düzenleme:
onurw58

onurw58

Üye
hiç maxicepteki açılmış WhatsApp konularındaki whatsappları denedinmi ben hiç sitesindekileri denemedim forumdakileri yükledim hiç sıkıntı çıkmadı

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Formatla Cihazi Olmazsa Dolmuştur Cihaz

kralberk13

kralberk13

Üye
whatsapp mı sildi dosyalarını

SatDiskavriAl

SatDiskavriAl

Üye
    Konu Sahibi
Hayır. Telefonu sıfırladım her şey silindi WhatsApp da bildiğin gibi tekrar kurulumu olmadı o yüzden WhatsApp yedeğimde gitmiş oldu.

SatDiskavriAl

SatDiskavriAl

Üye
    Konu Sahibi
hiç maxicepteki açılmış WhatsApp konularındaki whatsappları denedinmi ben hiç sitesindekileri denemedim forumdakileri yükledim hiç sıkıntı çıkmadı
İnternette çeşitli forumlarda da araştırdım. Aynı şekilde maxicepteki leride ayrıntılı şekilde ama hiç aynı sorunu yaşayan biri yok bu yüzden yazdım zaten.
Nokia 500 telefonu fabrika ayarlarına geri döndürdüm hafıza yetersizliği sebebiyle daha sonra WhatsApp en güncel sürümünü WhatsApp.com dan indirdim
Formatla Cihazi Olmazsa Dolmuştur Cihaz
Orjinal Telefon Ayarlarına geri döndür seçeniğinden Geri Yükle ve Sil Yaptım.Zaten bu şekilde formatlamış olmuyor muyum ?

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
WhatsApp In eski sürümlerini yükleyerek dene birde

SatDiskavriAl

SatDiskavriAl

Üye
    Konu Sahibi
Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye

Üst Alt