Whatsapp , YouTube BAĞLANTI SORUNU --

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp , YouTube BAĞLANTI SORUNU --
Arkadaşlar dun geceden sonra whatsapp ve youtubeye giriş yok sebebi nedir

Lenovo VİBE S1

baskahmet

baskahmet

Üye
Siyaset olayları yüzündrn diye biliyorum dostum

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Bencede öyle gibi duruyor eğer onun içinse zaten mantıklı olan olmuş bence bizim millet sosyal ağ üzerinden her türlü konuşma kışkırtma yapıyor ve kendi araların da tartışma ve küfür ...

Lenovo VİBE S1

• Beğen
Tepkiler: boran9999
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yine Bi Sıkıntı Var Düzelir Yakın Zamanda.

mertcan01

mertcan01

Üye
Tum operatorler ve siteler icin gecerli. Sisayetten dolayi die duydum

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tum operatorler ve siteler icin gecerli. Sisayetten dolayi die duydum

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Siyasetten Ziyada Ülkenin Selameti İçin Diyelim.Malum Bazı Soysuzlar Gözaltına Alındı Bugün Ortalık Karişmasın Diyede Olabilir İllaki Bir Bildikleri Vardir.

• Beğen
Tepkiler: boran9999, dark_13 ve bmw_m6
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Siyasetten Ziyada Ülkenin Selameti İçin Diyelim.Malum Bazı Soysuzlar Gözaltına Alındı Bugün Ortalık Karişmasın Diyede Olabilir İllaki Bir Bildikleri Vardir.
Aynen sadece o soysuzlar terör faaliyeti yapanlar değil sosyal ağ üzerinden propagandasini yapanlar için bence bu yasak gelmiştir hic sorun yok valla engellesinler

Lenovo VİBE S1

• Beğen
Tepkiler: boran9999 ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Aynen sadece o soysuzlar terör faaliyeti yapanlar değil sosyal ağ üzerinden propagandasini yapanlar için bence bu yasak gelmiştir hic sorun yok valla engellesinler

Lenovo VİBE S1
Aynen Öyle Özellikle Propagandalardan Halkımız Çok Etkileniyor.Belki Proganda Değil Ama 15 Temmuz En Güzel Örneği :) Neyse Cumaya 10 Dk Var Haydı Cumanız Mübarek Olsun İnternette 11.30 Sularında Düzeldi GibiBişey Çok Yüklendikleri İçin Bant Genişliklerinide KısıtladılarFilan O Yüzden Erişimdeki Sorunlar Geçici Azıcık SıkınDişinizi :)

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Facebooktada durum aynı

Engellesinler doğrusu bu ortalık yatışsın yeniden aktif ederler
Vpn'ye devam

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Şuan VPN ile kullanıyorum ama anlam veremediğim vpn a kullanmadığı halde whatsappi kullana bilen arkadaşlarim var ben VPN i kapattigimda msj gonderemiyorum bazı arkadaşlarım VPN a kullanmadığı halde geliyor msjlari

Lenovo VİBE S1

kralberk13

kralberk13

Üye
Şuan VPN ile kullanıyorum ama anlam veremediğim vpn a kullanmadığı halde whatsappi kullana bilen arkadaşlarim var ben VPN i kapattigimda msj gonderemiyorum bazı arkadaşlarım VPN a kullanmadığı halde geliyor msjlari

Lenovo VİBE S1
telefonu resetledinmi ben whatsapı öyle çözmüştüm

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Vodafonede sıkıntı yokmuş die duydum

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
telefonu resetledinmi ben whatsapı öyle çözmüştüm
Resetledim ama yinede sorunlu he yazdıklarım gidiyor ama hani 1kbit internet gibi bir msji 1 dakika ayrı ayrı yolluyor uzun sürüyor yani hızı düşürülmüş internet gibi çok geç yolluyor msjlari

Lenovo VİBE S1

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar tapatalkta nickimn yaninda OP ne anlama geliyor konu dışı ama yinede sorayim

Lenovo VİBE S1

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar şuan benim telefonda kendi hattimin internetinden baglandigimda whatsapp tan msj gidiyor ama wifiden bağlanınca atmiyor diyeceksiniz ki wifide sorun var evdeki başka telefonlar da sorun yok ama Wi-Fi den girebiliyorlar sorunu cozemedm

Lenovo VİBE S1

kralberk13

kralberk13

Üye
dün akşam internetler düzeldi normale döndü sorun sende hala devam ediyormu ?

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt