Haber WhatsApp Symbian desteği

Sponsorlu Bağlantılar

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
    Konu Sahibi
WhatsApp Symbian desteği
Bu hafta WhatsApp yedinci yaşına girdi ve bu inanılmaz bir yolculuk oldu. Önümüzdeki aylarda güvenlik özelliklerine verdiğimiz önemin daha da üzerinde duracağız ve önem verdiğiniz kişilerle iletişimde kalmanız için daha çok yol bulmak için çalışacağız.

Yıldönümlerinin geriye bakmak için iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum. 2009 yılında WhatsApp'ı kurduğumuzda insanların mobil cihaz kullanımları şimdikinden çok farklıydı. Apple App Store sadece birkaç ay önce açılmıştı. O zamanlarda satılan akıllı telefonların yüzde 70'i BlackBerry ve Nokia işletim sistemine sahipti. Google, Apple ve Microsoft tarafından sunulan mobil işletim sistemleri - bugün satışların yüzde 99.5'ini oluşturan - o zaman mobil cihaz satışlarının yüzde 25'ten daha azını oluşturuyordu.

Önümüzdeki yedi seneye bakarken, büyük çoğunluğun kullandığı mobil platformlara odaklanmak istiyoruz. Bu nedenle de 2016 sonunda, aşağıdaki platformlarda artık WhatsApp Messenger'ı desteklemeyeceğiz:

• BlackBerry ve BlackBerry 10
  • Nokia S40
  • Nokia Symbian S60
  • Android 2.1 ve Android 2.2
  • Windows Phone 7.1
Her ne kadar bu platformlar hikayemizde çok önemli bir yere sahip olsalar da, gelecekte uygulamamızda geliştirmek istediğimiz özellikleri sunma kapasiteleri bulunmamakta.

Bu bizim için zor bir karardı, ama insanlara WhatsApp kullanarak arkadaşlarıyla, aileleriyle ve sevdikleriyle daha iyi şekillerde iletişimde kalmalarını sağlamak için doğru karardı. Eğer bu karardan etkilenen bir mobil cihaz kullanıyorsanız, WhatsApp'ı kullanmaya devam etmek için 2016 bitmeden yeni bir Android, iPhone veya Windows Phone'a geçmenizi tavsiye ederiz.

Son düzenleme:

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Desteği vermezsen verme çalışsın yeter. Zorla varya gidip akıllı telefon aldıracaklar.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İyi Destek Verdiler Yine

MaxipmaN

Üye
S^3 icin devam edecekse sıkıntı yok

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Symbianın fişi çoktan çekilmişti. Eski symbian kullanıcısı olarak bu zamana kadar verdikleri destek için teşekkürlerimizi sunuyorum.

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Symbian Yavaş Yavaş Ölüyor...

SHS

SHS

Üye
Şaşırmadık :D

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bundaki amaç eski akılllı telefon kullanımı kaldırıp yeni model akıllı telefonlara yönlendirmekmiş. Söyleyin hadi hangi yeni akıllı telefonda radyo kulaklık olmadan çalışıyor.

romedon

romedon

Üye
bu zamana kadar desktek verdiğiniz için sağolun zaten
Bundaki amaç eski akılllı telefon kullanımı kaldırıp yeni model akıllı telefonlara yönlendirmekmiş. Söyleyin hadi hangi yeni akıllı telefonda radyo kulaklık olmadan çalışıyor.
iphone interrnet radyosu :):)):):

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
bu zamana kadar desktek verdiğiniz için sağolun zaten

iphone interrnet radyosu :):)):):
İnternet paketi olmadan çalışıyor farkı burda telefonun içine fm alıcı ve anteni gömmüşler. :bangin:

0MG90

0MG90

Üye
Çok bile destek verdiler bence. Zaten gelen yenilikler Symbian'da kullanılamaz.

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
yeumyang

yeumyang

Moderator
Şimdi sadece destek kesiliyor değil mi yani güncelleme gelmeyecek ama program çalışacak

0MG90

0MG90

Üye
Bence çalışması lazım çünkü kullanan hala var nokıa 700 c6 gibi telefonları kullananları biliyorum
Belle de çalışır sanırım, tuşlu telefonlara güncelleme gelmeyecek artık

Üst Alt