Whatsapp Nasil Yuklenir ???

Konu, 'iPhone - iOS Genel & Destek' kısmında cast_never tarafından paylaşıldı. Okunma: 20629 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Whatsapp Nasil Yuklenir ???

merhaba arkadaslar . elimde iphone 4g var ama buna bi turlu whatsapp yukleyemiyrm . icould hesabi istiyor ben yeni bir hesap actim ama hala whatsapp yuklemeyi denedigimde eski icould hesabinin sifresini istiyor . siZce ne yapmaliyim

Yazan: cast_never
  2. Ayarlar da iCloud a gir alt da hesabı sil var hesabını sil ve yenisini yaz

3. kardesm dedigini yaptm ama o actigim adres yerine baska bi adres. cikti ama o silinmio . app@icould gibi bisy. yazio sizce nokialr gbi standart bir sifremi var ??

4. App@icloud a tikla yeni adresini yazmayı dene yazmazsa en kolay yöntem restore etmek

5. tşk krdşm

Whatsapp Nasil Yuklenir ??? konusuna benzer içerikler

1. bu uygulamalar nasil yuklenir

s.a arkadaslar forumdan bazen oyun, program.indiriyorum fakat bazilari zip li oluyo icerisinde apk li dosya yok meta-inf gibi biseyler var bunlar nasil yuklenir? tel modelim tcell t20 cwm den de denedim yuklemeyi yine olmadi yardim edermisiniz?
  2. galaxy s2 4.1.2 siyah karnel nasil yuklenir

galaxy s2 4.1.2 siyah karnel nasil yuklenir
  3. Hafiza kartina nasil oyun yuklenir??? İCERİİ!!

Bende samsung s6500d galaxy mini2 var ama hafiza kartina oyun yukleyemiyorum yardimm islemci 1ghz ram 512 gpu adreno+chainfire
  4. Uygulama Androide hafiza kartsiz nasil oyun yuklenir

Arkadaslar merhaba yeni android telefon aldim fakat tam olarak nasil oyun yuklendigini vs.. Bilmiyorum, oncelikle sorum su telefonum hafiza karti yok internetten fm manager 2013 u indirdim sadece apk olarak indirip kaydettim, actigimda dowloand...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Temmuz 2015 Perşembe - 21:18:22