Whatsapp Nasil Yuklenir ???

Konu, 'iPhone - iOS Genel & Destek' kısmında cast_never tarafından paylaşıldı. Okunma: 20675 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Whatsapp Nasil Yuklenir ???

merhaba arkadaslar . elimde iphone 4g var ama buna bi turlu whatsapp yukleyemiyrm . icould hesabi istiyor ben yeni bir hesap actim ama hala whatsapp yuklemeyi denedigimde eski icould hesabinin sifresini istiyor . siZce ne yapmaliyim

Yazan: cast_never
  2. Ayarlar da iCloud a gir alt da hesabı sil var hesabını sil ve yenisini yaz

3. kardesm dedigini yaptm ama o actigim adres yerine baska bi adres. cikti ama o silinmio . app@icould gibi bisy. yazio sizce nokialr gbi standart bir sifremi var ??

4. App@icloud a tikla yeni adresini yazmayı dene yazmazsa en kolay yöntem restore etmek

5. tşk krdşm

Whatsapp Nasil Yuklenir ??? konusuna benzer içerikler

1. bu uygulamalar nasil yuklenir ( 13 Nisan 2012 | Android Genel )

s.a arkadaslar forumdan bazen oyun, program.indiriyorum fakat bazilari zip li oluyo icerisinde apk li dosya yok meta-inf gibi biseyler var bunlar nasil yuklenir? tel modelim tcell t20 cwm den de denedim yuklemeyi yine olmadi yardim edermisiniz?
  2. galaxy s2 4.1.2 siyah karnel nasil yuklenir ( 11 Şubat 2013 | Samsung Android Donanım )

galaxy s2 4.1.2 siyah karnel nasil yuklenir
  3. Hafiza kartina nasil oyun yuklenir??? İCERİİ!! ( 5 Nisan 2013 | Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek )

Bende samsung s6500d galaxy mini2 var ama hafiza kartina oyun yukleyemiyorum yardimm islemci 1ghz ram 512 gpu adreno+chainfire
  4. Uygulama Androide hafiza kartsiz nasil oyun yuklenir ( 30 Haziran 2013 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

Arkadaslar merhaba yeni android telefon aldim fakat tam olarak nasil oyun yuklendigini vs.. Bilmiyorum, oncelikle sorum su telefonum hafiza karti yok internetten fm manager 2013 u indirdim sadece apk olarak indirip kaydettim, actigimda dowloand...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Ağustos 2015 Cumartesi - 17:39:02