WhatsApp Messenger v2.11(80) [E - C Yükleme Modu] S60v3/S60v5/S^3

Sponsorlu Bağlantılar

silentattack

silentattack

Üye
    Konu Sahibi
WhatsApp Messenger v2.11(80) [E - C Yükleme Modu] S60v3/S60v5/S^3

WhatsApp Messenger Symbian, S40, Windows Phone, iPhone, Blackberry ve Android telefonları için sunulan bir akıllı telefon mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, arkadaşlarınız ve aileniz ile mesajlaşabilmeniz için 3G veya Wi-Fi (kullanılabildiğinde) bağlantılarınızı kullanır. Ücretsiz mesaj alıp göndermek için SMS'ten WhatsApp'a geçiş yapın. İlk yıl kullanım ücretsiz!​

Özel sürümleri Değişiklikler:
- E / F mod (e veya f yükleyebilirsiniz)
- Autostart kaldırıldı (kurulum sırasında seçiliyor)
- Imzalı (sadece selfsigend!)
- Farklı ikon seçenekleri (kurulum sırasında sadece bir ikon seçeneğini seçmelisiniz)
kurulum sırasında hata vermemesi için uygulama telefonunuzda yüklü ise kaldırınız.

(with BelleXDesigns, Viral and Huellif Icons)

(with New Style Icons)

• Beğen
Tepkiler: rapci28415 ve MEHMET ÇİFTÇİ

Adilx05

Adilx05

Üye
Peki E - F Ne İşe Yarıyor Benim Emektara Yükleyebilirimde :kop:

kezban yenge

kezban yenge

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: silentattack

pckopat96

Üye
usta bende korumalı içerik yüklenemez falan dedi nasıl çözebilirim bu durumu

silentattack

silentattack

Üye
    Konu Sahibi
telefonun hackli mi ?

Volkn.cskn

Üye
bilader bu ikisinin farkı nedir..?

kadirx2

kadirx2

Üye
hoca oğlu emeğine sağlık

• Beğen
Tepkiler: silentattack

magaraa

Üye

WhatsApp Messenger Symbian, S40, Windows Phone, iPhone, Blackberry ve Android telefonları için sunulan bir akıllı telefon mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, arkadaşlarınız ve aileniz ile mesajlaşabilmeniz için 3G veya Wi-Fi (kullanılabildiğinde) bağlantılarınızı kullanır. Ücretsiz mesaj alıp göndermek için SMS'ten WhatsApp'a geçiş yapın. İlk yıl kullanım ücretsiz!​

Özel sürümleri Değişiklikler:
- E / F mod (e veya f yükleyebilirsiniz)
- Autostart kaldırıldı (kurulum sırasında seçiliyor)
- Imzalı (sadece selfsigend!)
- Farklı ikon seçenekleri (kurulum sırasında sadece bir ikon seçeneğini seçmelisiniz)
kurulum sırasında hata vermemesi için uygulama telefonunuzda yüklü ise kaldırınız.

(with BelleXDesigns, Viral and Huellif Icons)

(with New Style Icons)

Hocam ben yukledım fakat karsı tarafa bırsey yazdıgında yazdıklarını gec yazıyo ve gec gıdıyo kendı sayfasından ındırdıgım daha hızlı ama guzel yonu e hafızasına yuklenıyor. Eger yavaslamanın duzeltıle bılme ıhtımalı varsa cok guzel olur saygılar

silentattack

silentattack

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim bunun yeni versiyonları var onu yüklemeyi dene ben android e geçtim artık symbian a eskisi kadar destek vermiyorum

magaraa

Üye
tamam sagolasın:)

marist

marist

Üye
Teşekkürler

Üst Alt