Uygulama WhatsApp Bağlantı Ücreti Alıyor Mu ?

Sponsorlu Bağlantılar

MustafaTunc01

Üye
    Konu Sahibi
WhatsApp Bağlantı Ücreti Alıyor Mu ?
Turkcellliyim ve param yok ama geçenlerde internet paketimin ve paramın olmamasına rağmen WhatsApp'ı kullanabildim bir gün kadar. Şimdi kullanmıyorum ben bu işten hiçbirsey anlamadım Android telefon kullanıyorum. Operatör bağlantı ücreti alıyor diye biliyordum kafam karıştı en acilinden yardımlarınızı bekliyorum...

yaren_dede

yaren_dede

Üye
sanırım daha önce ücretsiz bağlantı kuruyordu ama artık ücretsiz kullanılmıyor diye biliyorum yani internet paketi gerekli

MustafaTunc01

Üye
    Konu Sahibi
ama ben daha iki gün önce kullandım çok geçmedi ki

NovaThor

NovaThor

Üye
Ben bagladim 40 krs gitti

MustafaTunc01

Üye
    Konu Sahibi
Işte benim param yokken giriyordu bu nasıl oluyor ? Gerçi şimdi kesildi o ayrı mesele de...

b.k

b.k

Üye
hatınızdaki kuruş'u keserek girmiştir

furkann20

furkann20

Üye
Whatsapp uygulamasını google play store'dan ücretsiz olarak alıp wifi veya 3g data ile indirebilirsin. İos'da ise hem uygulama hemde (doğal olarak) indirmen ücretlidir.

Whatsapp, viber, chaton, wechat gibi uygulamaları sürekli olarak internetten veri çeker (bu çok az bir miktardır).

Bu tür programları kullanırken herhangi bir data paketi almamak size pahalıya mal olabilir veya zarar edebilirsiniz data paketi almış olan birisine göre.. Özellikle ülkemizde pahalı olan internet için data paketi almak her zaman daha makuldur....

mahoni475

Üye
Kardeşim Ayarlardan yaparsın onu..Sadece Wifi seçeneği var.. :)

Üst Alt