Yardım whatsapp a gelen mesajları okuyamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi
whatsapp a gelen mesajları okuyamıyorum
merhaba arkadaşlar sorun az önce başladı telefonum iphone 6 telefona bildirim geliyor bildirime tıklayıp whatsapp a girdiğim zaman bana gelen mesajları göremiyorum ? bunun sebebi nedir nasıl çözebilirim bu sorunu. Yarım saat önceye kadar hiç bir sorun yoktu silip yükledim hala aynı telefonu açıp kapattım ama sorun çözülmedi bildirimlerde açık whatsapp için

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
İnternet Bağlantında Bir Sorun Olabilir Hocam...

• Beğen
Tepkiler: 3onur5
3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi
İnternet Bağlantında Bir Sorun Olabilir Hocam...

mobil veri ve wifi ile de denedim ama aynı sorun devam ediyor silip yükledim olmadı ve her silip yüklediğimde whatsappa numaramı giriyorum ama doğrulama kodu göndermiyor direk whatsapp kuruluyor

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Hocam Telefonu Kapatıp Yeniden Başlatmayı Neden ; Türk Usulü :D

3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi
Hocam Telefonu Kapatıp Yeniden Başlatmayı Neden ; Türk Usulü :D
denedim fakat olmadı arkadaşlar sorun telefon ile alakalı sanırım nasıl gidericem bu sorunu ben samsung telefonuma taktım whatsappta hiç bir sıkıntı yok ama iphone a takıyorum artık whatsapp kapalı iken bildirim bile gelmiyor

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
WhatsApp Web Kullanıyor musun. Kullanıyorsan Ordan Girmeyi Dene Hocam

3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi
WhatsApp Web Kullanıyor musun. Kullanıyorsan Ordan Girmeyi Dene Hocam
hiç kullanmadım ama sorunuma bir faydası olur mu bilgisayardan girmenın dışarıda olduğum zamanda lazım olacak çünkü
arkadaşlar kafayı yemek üzereyim sorun whapsapptan mı telefondan mı kaynaklanıyor bilemedim bunu servise versem suratıma gülerler nasıl çözerim ben bu işi
yanımda bir başka telefon var ondan art arda mesajlar gönderiyorum kendi telefonuma mesela
1
2
3
4
5
yazıp gönderiyorum teker teker kafasına göre gönderiyor mesela yazdıgım 1 rakamı ve 4 rakamı iletilmiyor 2-3 ve 5 rakamı iletiliyor

orhnoktm

Üye
aynı sorun bir iki saat önce bendede başladı 6s kullanıyorum acaba genel bi sorunmu aynı anda olması tesadüf olabilrmi?

• Beğen
3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi
aynı sorun bir iki saat önce bendede başladı 6s kullanıyorum acaba genel bi sorunmu aynı anda olması tesadüf olabilrmi?

şuan tek derdim whatsapp oldu iphone kullanan arkadaşlara sordum hiç birinde böyle bir sorun olmamış umarım geneldir yoksa kafayı kırmak üzereyim sorun hala devam ediyor mu ? şuan bende gönderilen 5 mesajdan 2 sinin gelmemesi gibi bir sorun var kafasına göre bildirim geliyor

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Hocam Herşey Denedin Olmadıysa ; Restore Etmeni Tavsiye Ederim. Eğer Öyle de Olmazsa Zaten Genel Olarak WhatsApp'tan Kaynaklıdır. İstersen Yarına Kadar Filan Bekle. Olmadı Restore Edersin

• Beğen
3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi
Hocam Herşey Denedin Olmadıysa ; Restore Etmeni Tavsiye Ederim. Eğer Öyle de Olmazsa Zaten Genel Olarak WhatsApp'tan Kaynaklıdır. İstersen Yarına Kadar Filan Bekle. Olmadı Restore Edersin
yarına kadar beklemeyi düşünüyorum olmadı dediğin gibi yapıcam ya hep beni buluyor bu whatsapp ın sorunları hep