Web'den msn'e girmek. (Acele yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Web'den msn'e girmek. (Acele yardım)
Arkadaşlar külüstür bir pc aracılığıyla nete girmeye çalışıyorum. Msn yok. Yüklenmiyor. Windows messenger yok.

Peki ben msn'e nasıl girebilirim herhangi bir download yapmadan veya siz buraya msn 7.0 vs eklerseniz onunla girmeyi deneyeyim çünkü indiremedim hiçbir dosyayı.

Veya farklı bir alternatif varsa msne girmek için (web messenger diye birşey duymuştum) yardımcı olursanız sevinirim.

TŞK.

ouSahin

ouSahin

Üye
ahmet burdan girebilirsin qüvenilir bir site çnkü benim Almanyadaki kız arkadaşlarım burdan girio:spr

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Şimdi cafedeyim eve gidince denerim. Kuzende kalıyorum da çok kötü bir pc var. Hiçbir download yapamıyorum. Msn 7.0 indireyim dedim ama o bile inmedi.

3 gün idare etsin beni yeter. Sağol oğuz deneyecem. :)

Ozan

Ozan

Admin

( tavsiye edilir )

ouSahin

ouSahin

Üye
ναη_нσιנ∂σηк;438146' Alıntı:
Şimdi cafedeyim eve gidince denerim. Kuzende kalıyorum da çok kötü bir pc var. Hiçbir download yapamıyorum. Msn 7.0 indireyim dedim ama o bile inmedi.

3 gün idare etsin beni yeter. Sağol oğuz deneyecem. :)

denemende yarar war ozan abinin dedigi sitelerde çoq qüzel ama webmessenger yavaş keyfin bilir yani=)

SelmanTE

SelmanTE

Üye
+ mozillada çalışmıyodu en son ama yinede en güvenlisi webmessenger.msn.com galiba ;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Webmessenger yavaş ama tek bağlanan o oldu. Diğerlerinde hiç giremedim :(

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Webmessenger haricindekiler bağlanmıyor? Webmessenger da çok yawaş :(

Ozan

Ozan

Admin
meebo çok güzel calisiyor bende denedim şu an

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Alla allah bende bağlanmıyor bir türlü. Neyse bunada şükür en azından 2-3 gün daha az da olsa nete girebilecem istanbula dönene kadar :)

Exalans

Exalans

Üye
ναη_нσιנ∂σηк;438526' Alıntı:
Alla allah bende bağlanmıyor bir türlü. Neyse bunada şükür en azından 2-3 gün daha az da olsa nete girebilecem istanbula dönene kadar :)
dostum bilgisayarın saat ve tarihi doğru ayarlanmış olmalı buda önemli

SelmanTE

SelmanTE

Üye
adam istanbula dönüyo artık yauw :D

Üst Alt