Web'den msn'e girmek. (Acele yardım)

Konu, 'Konu Dışı' kısmında van_hoijdonk tarafından paylaşıldı. Okunma: 27102 | Cevaplanma: 11

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Arkadaşlar külüstür bir pc aracılığıyla nete girmeye çalışıyorum. Msn yok. Yüklenmiyor. Windows messenger yok.

Peki ben msn'e nasıl girebilirim herhangi bir download yapmadan veya siz buraya msn 7.0 vs eklerseniz onunla girmeyi deneyeyim çünkü indiremedim hiçbir dosyayı.

Veya farklı bir alternatif varsa msne girmek için (web messenger diye birşey duymuştum) yardımcı olursanız sevinirim.

TŞK.

2. ahmet burdan girebilirsin qüvenilir bir site çnkü benim Almanyadaki kız arkadaşlarım burdan girio:spr

http://www.ebuddy.com/

3. Şimdi cafedeyim eve gidince denerim. Kuzende kalıyorum da çok kötü bir pc var. Hiçbir download yapamıyorum. Msn 7.0 indireyim dedim ama o bile inmedi.

3 gün idare etsin beni yeter. Sağol oğuz deneyecem. :)

4. denemende yarar war ozan abinin dedigi sitelerde çoq qüzel ama webmessenger yavaş keyfin bilir yani=)

5. + mozillada çalışmıyodu en son ama yinede en güvenlisi webmessenger.msn.com galiba ;)

6. Webmessenger yavaş ama tek bağlanan o oldu. Diğerlerinde hiç giremedim :(

7. Webmessenger haricindekiler bağlanmıyor? Webmessenger da çok yawaş :(

8. meebo çok güzel calisiyor bende denedim şu an

9. Alla allah bende bağlanmıyor bir türlü. Neyse bunada şükür en azından 2-3 gün daha az da olsa nete girebilecem istanbula dönene kadar :)

10. dostum bilgisayarın saat ve tarihi doğru ayarlanmış olmalı buda önemli

11. adam istanbula dönüyo artık yauw :D

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.