Web'den msn'e girmek. (Acele yardım)

Konu, 'Konu Dışı' kısmında van_hoijdonk tarafından paylaşıldı. Okunma: 27408 | Cevaplanma: 11

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Web'den msn'e girmek. (Acele yardım)

Arkadaşlar külüstür bir pc aracılığıyla nete girmeye çalışıyorum. Msn yok. Yüklenmiyor. Windows messenger yok.

Peki ben msn'e nasıl girebilirim herhangi bir download yapmadan veya siz buraya msn 7.0 vs eklerseniz onunla girmeyi deneyeyim çünkü indiremedim hiçbir dosyayı.

Veya farklı bir alternatif varsa msne girmek için (web messenger diye birşey duymuştum) yardımcı olursanız sevinirim.

TŞK.

Yazan: van_hoijdonk
  2. ahmet burdan girebilirsin qüvenilir bir site çnkü benim Almanyadaki kız arkadaşlarım burdan girio:spr

http://www.ebuddy.com/

3. Şimdi cafedeyim eve gidince denerim. Kuzende kalıyorum da çok kötü bir pc var. Hiçbir download yapamıyorum. Msn 7.0 indireyim dedim ama o bile inmedi.

3 gün idare etsin beni yeter. Sağol oğuz deneyecem. :)

4. denemende yarar war ozan abinin dedigi sitelerde çoq qüzel ama webmessenger yavaş keyfin bilir yani=)

5. + mozillada çalışmıyodu en son ama yinede en güvenlisi webmessenger.msn.com galiba ;)

6. Webmessenger yavaş ama tek bağlanan o oldu. Diğerlerinde hiç giremedim :(

7. Webmessenger haricindekiler bağlanmıyor? Webmessenger da çok yawaş :(

8. meebo çok güzel calisiyor bende denedim şu an

9. Alla allah bende bağlanmıyor bir türlü. Neyse bunada şükür en azından 2-3 gün daha az da olsa nete girebilecem istanbula dönene kadar :)

10. dostum bilgisayarın saat ve tarihi doğru ayarlanmış olmalı buda önemli

11. adam istanbula dönüyo artık yauw :D

Web'den msn'e girmek. (Acele yardım) konusuna benzer içerikler

1. Yardım Telsim den msn ye bağlanma ( 31 Ekim 2005 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

arkadaslar telsimden msn ye bağlanma şansımız var mı? bilen varsa bi yardım etse
  2. Acele yardım ( 7 Mart 2009 | Cep Telefonları Genel )

tekefonumda mp3 videolarımı dinleyemiyor program vs şeylerı yükleyemiyorum kullanacağım mp3 veya video nun üzerine gelip aç dediğimde sanki komut vermemişim gibi davranıyor telefon nokia 3230 yardımlarınızı bekliyorum :bilmem:r :bilmem:
  3. msn açılmıyor yardım eden ( 8 Kasım 2009 | MSN Bilgiler ve Teknik Yardım )

arkadaşlar msn yi açıyorum şifremi felan giriyorum sonra açılınca geri kendi kendine kapanıyor nolur yardım ediinnnn:bilmem::vur:sukur:
  4. web den anlayanlardan yardım istiyorum... ( 21 Aralık 2009 | Web Tasarım, Grafikerlik ve Programlama )

yeri burası degil ama yazmam lazım.. buttona basınca sql sorgusu nasıl yaptırılır bileniniz varmı..?
  5. Hd2 den youtube a girmek yardım lütfrn ( 27 Nisan 2010 | Windows Mobile )

arkadaşlar tekefonda youtube programı olmasına rağmen youtube a giremiyorum bağlantı hatalı bozuk gibi uyarı mesajları veriyor arcı facebook taki videolarıda açamıyorum flash player istiyor yardım ederseniz sevinirim
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Temmuz 2015 Perşembe - 1:02:55