Webcam ve Microphone Önerileri

Sponsorlu Bağlantılar

Speedy

Speedy

Üye
    Konu Sahibi
Webcam ve Microphone Önerileri
Arkadaşlar mevcut sistemlerinizde kullandığınız ürün hakkında elde ettiğiniz deneyimleri bilgi paylaşımını buradan ulaşılmasını sağlayalım.

Ozan

Ozan

Admin
Webcam olarak A4Tech PK635M modeli gerçekten fiyatına göre çok güzel ama daha iyi birşeyler istiyorsanız Logitech in en düşük seviye webcamlerine bile bakabilirsiniz.

Mikrofon ve kulaklık konusunda ise diger arkadasların öneri ve bilgilerini bekleriz

faruk20127

Üye
Arkadaşlar Camera Olarak Eğer Ucuz Bişey Istiyorsanız Pegasus Vc12u 1.3mp
Görüntüye çok önem Veriyorsanız Logıtech Pro 9000 Süper Bişey Bunlarda Microfon Olduğu Için Arkadaşlar Yalnız Kulaklık Yeter
Kulaklık Olarakta Phılıps Shp2500 Fazlasıyla Işinizi Görür

Speedy

Speedy

Üye
    Konu Sahibi
Pegasusu çok işittim iyi izlenimler yaratmış fiyatına göre birde apaeche deniliyor ama onun hakkında pek bir bilgi sahibi değilim

xxxlocker

xxxlocker

Üye
eğer para imkanın varsa avatarda tiesto var o zaman kulaklık olarak direkt (bak direkt diyorum) sennheiser!
cx300 modeli uygun fiyatlıdır.
cam de de a4 işin görür;)

Speedy

Speedy

Üye
    Konu Sahibi
Kulaklık olarak pioneer hdj1000 modeli mevcut zaten ses ekipmanından yana sorunum yok hepsi tam zaten webcam içinde ortak bir konu öneriler için benim aradığımdan değil :)

DJ GENTLEMAN

DJ GENTLEMAN

Üye
yani A4 TECH kullanıyorum memnunum yani görüntü güzel :oke:

west_advisory

west_advisory

Üye
ben camera phılıps kullanıyorum iyi ve kullanıslı ama kulaklık benim iişim:
kulaklık olarak 2 secenek var
sony x plod serisi cok iyi turntable veya bilgisayarda elektronik bass ayarlması yapabilirsin
pioneer bass serisi tamamen dj ler icin özel üretilmiştir ama fiyat pahalı 123£
sony x plod öneririm dj mic check aka sagopa kajmer kulanıyo kolay gelsin

Speedy

Speedy

Üye
    Konu Sahibi
Pioneer hdj1000+creative x-fi elite konsol ile mükemmel performans almaktayım ilgilenen arkadaşlar değerlendirebilir.

leiche

leiche

Emekli Yönetici
A4Tech PK635M cam kullanıyorum cok memnunum kalitesi fiyatının cok cok üstünde. A4Tech bütün modellerinde kalite tabi yan sanayileri war o baska ama orjinal alanların ne mikrofonda nede camda nede kulaklıkta bir sorun yasayacagını sanmıyorum

west_advisory

west_advisory

Üye
evet pioneer iyi ama sen sony x-plod serisini dene ...inanılmaz sonuc alırsın...!!!

murat_dragon

Üye
arkadaşlar eğer bir kulallık alacaksanız snopy back with mic hd-309 coç güzel ses weriyor ve baslı kamera alacaksanız creative cok iyi görüntü weriyor odağı ayarlı

leiche

leiche

Emekli Yönetici
alemburda

alemburda

Üye
Casper Webcam kullanıyorum ama hiç memnun değilim ilerde değiştirmeyi düşünüyorum sanırım hem Camera hemde webcam varmış epey memnun alanlar ve görüntü süpermiş. :). AMA WEBCAM DE İLLEDE MARKA DİYORSAN Microsoft öneririm set halinde veriyorlar ve ELECTROWORD gayet fiyatları ucuzdu. DÜŞÜNÜN Bİ NOTEBOOK 600 YTL İSE MİKROFON + WEBCAM NE KADARDIR? :oke:

BOZKURT

BOZKURT

Emekli Yönetici
a4 tech PK636

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
a4 tech cok qüzel fiyatıda ucuz

theedıtor

Üye
logitech kullanıyorum sadece kaliteleri ile değil tasarımlarıylada beğenimi kazanıyorlar

tolga525252

Üye
Kulaklıklı mİkrofon olarak en iyi marka hangisidir.Ve tum bilgisayar malzemesi satan yerleri gezdım.Mİkrofon sesini karşı tarafa en iyi iletmesi için nasıl bir ozellık olmalı .100 tl bile aldım ama malesef memnun değilim.Önerilerinizi beklıyorum.Saygılar..

Üst Alt