webcam izleme

Sponsorlu Bağlantılar

yukeyplus

Üye
    Konu Sahibi
webcam izleme
ustalar android cihazda bilgisayardaki webcamı wifi ile izlemek için bir apk varmıdır acaba, kaç gündür arıyorum bulamadım, daha önce symbian kullanırken mobiscope kullanmıştım ve çokda memnundum, ama androidde açamadım bu javayı. cihaz sgs2

cevaplandı :

programın adı yawcam

buradaki web adresinden indirip kuruyorsunuz,

buradada nasıl kullanacağınız hakkında bilgiler var

cepten izlemek için ise programa ihtiyaç yok. web tarayıcınıza webcamın url adresini girdiginizde şak diye anında çıkıyor görüntü, ben adresi kısayol yaparak kullanıyorum, böylece tek tıkla ulaşıyorum görüntüye,

web camınızın url adresini ögrenmek için : ayarlar / ayarları düzenle / bağlantı / url adresim ne ? / steream yolunu takip ederek ögreniyorsunuz, steream i tıklarsanız görüntüyü alırsınız. tabi öncesinde yayın ı açmış olmalısınız

daha öncesinde forumda güvenlik kamerası şeklinde verilmişti Yawcam - Webcam ile güvenlik kamerası yapalım

biz bu programı cep telefonunu kullanarak web camı izleme şeklinde kullanıyoruz.

programın türkce destegi var,

• Beğen
Tepkiler: yutkun

yukeyplus

Üye
    Konu Sahibi
takılan yok galiba

klongs

klongs

Üye
marketten droidcame bak

femtv

Üye
droıdcame paralı mı?

klongs

klongs

Üye
ücretsiz gözüküyor ama denemediğim için tam bilmiyorum

yukeyplus

Üye
    Konu Sahibi
droidcamı denedim çalışmadı, play marketteki cam uygulamaları olmadı. anlayamadıgım hiç bu sistemi kullanan yokmu yahu, düşünsenize iş yerindesiniz ve evi veya başkabir yeri izliyorsunuz

eRDiiL

eRDiiL

Üye
dediğin gibi bir uygulama yok sanırım droidcam de telefonu webcam olarak kullanmak icin

KayraBey

KayraBey

Üye
bu şekilde internet üzerinden kameraya bağlanıp izleme olanağı sağlayan ip camera pro adında bir uygulama var markette yanlış hatırlamıyorsam.ıstersen birde onu dene ama webcam de çalışır mi bilemem

yukeyplus

Üye
    Konu Sahibi
ip cam da olmadı, mobiscope çok güzeldi sybian kullananlar için,

yukeyplus

Üye
    Konu Sahibi
tamamdır millet sonunda aradığım programı buldum, hem bedava, hem türkçe, hemde çok basit ve kullanışlı, internet olan her yerden cepten ve bilgisayardan webcamınızı görebileceksiniz, proğramı inceleme aşamasındayım, detayları paylaşıcam

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Eyw şimdiden.

yukeyplus

Üye
    Konu Sahibi
hakkaten on numara proğram oldu, işyerim 2 katlı, bazen 2. kata çıkınca aşagısını göremiyordum, bu proğram sayesinde tek tıkla cep telefonundan aşagısını görebiliyorum, veya dışarı çıktıgımda dükkanı görebiliyorum, cepte hiçbir proğram kurmaya gerek yok, sadece bilgisayara küçük bir proğram kuruyorsunuz ve hepsi bukadar, tek tıkla istediğiniz yere koydugunuz web camı canlı canlı izleyin. hepsi ücretsiz. detaylar yarın gelecek.

yukeyplus

Üye
    Konu Sahibi
programın adı yawcam

buradaki web adresinden indirip kuruyorsunuz,

buradada nasıl kullanacağınız hakkında bilgiler var

cepten izlemek için ise programa ihtiyaç yok. web tarayıcınıza webcamın url adresini girdiginizde şak diye anında çıkıyor görüntü, ben adresi kısayol yaparak kullanıyorum, böylece tek tıkla ulaşıyorum görüntüye,

web camınızın url adresini ögrenmek için : ayarlar / ayarları düzenle / bağlantı / url adresim ne ? / steream yolunu takip ederek ögreniyorsunuz, steream i tıklarsanız görüntüyü alırsınız. tabi öncesinde yayın ı açmış olmalısınız

daha öncesinde forumda güvenlik kamerası şeklinde verilmişti http://www.maxicep.com/kulaklik-ve-...cam-ile-guvenlik-kamerasi-yapalim-108991.html

biz bu programı cep telefonunu kullanarak web camı izleme şeklinde kullanıyoruz.

programın türkce destegi var,

KayraBey

KayraBey

Üye
:tşk:

Üst Alt