Web Site Için Isim önerisi Acil Bi öneriye Ihtiyacım Var.

Konu, 'Web Tasarım, Grafikerlik ve Programlama' kısmında Salihyet tarafından paylaşıldı. Okunma: 53893 | Cevaplanma: 16

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Web Site Için Isim önerisi Acil Bi öneriye Ihtiyacım Var.

yav bi web site var onun için bi isim üretmem lazım

site gayet genel eğlence,spor,teknoloji,sağlık özelden isteyenlere adresi gönderirim burdan reklam yapmak istemiyorum yardım lazım!!!!

Yazan: Salihyet
  2. böyle bir siteye güzle isim lazım bence adı: hertelden olsun www.hertelden.net veya com

3. Nerden çıkardın bak sakın yapma o adres bana ait olacak!!!

Walla elinden alırım www.blackrose.com başka bişi bul!!

4. Geç kalmışsın dostum

KULLANIMDA
    blackrose.org
    blackrose.com
    blackrose.net

5. com. daha alınmamış!!

6. Sağol yaa çok güzen moral verdin yani

7. Ben kendi ismimi satın aldım bile..

8. ben kendi ismimi düşünyodum
    salihyet.com
    aklımda bi isim daha vardı ama onuda satın almışlar
    meymenetsiz.net hazır,satın alınmak için müsayit
    ama .net 'leri hiç sevmiyorum .com istiyorum çünkü ctrl+enter yapınca www. ile .com'u anında otomatik koyuyuo. millete uzun uzun iste adı yazdırmak istemiyorum .

9. ruLLaz.net
    ELaLem.org
    Kayip.net Almak isteyene satabiLirim..

10. sorunumu giderdim sağolun

11. technospor.com

12. redrose(kırmızıgül)

13. slm

--------------- Ekleme ---------------

bana yardımcı olurmusunuz site açıyorum isim bulamdım

14. WeBTuRKs.Net qayeT qüseLL DosTum

Web Site Için Isim önerisi Acil Bi öneriye Ihtiyacım Var. konusuna benzer içerikler

1. Sql Database Ve Phpbb Forum Kurulumu Icin Yardima Ihtiyacim Var

slm arkadaslar. phpbb forum kullanarak arkadas cevreme bir forum acmak istiyorum. oncelikle php sql ve phpmy admin dectegi veren bir siteden kullanici actim. kendime bir database olusturdum , phpmyadminle 5 satirli bir tablo olusturdum. satirlar...
  2. Oyun İndirme Web Site Için Isim önerisi İçin Acil Bi öneriye Ihtiyacım Var.!

Oyun İndirme Web Site Için Isim önerisi İçin Acil Bi öneriye Ihtiyacım Var.!
  3. bi site vardı

mp4 videoyu 3 gp ye dönüştürüyordü neydi o site? pm den atın lütfen bir saat içinde lazım
  4. Internetle Alakali Acil Yardima Ihtiyacim Var

Ewt arkadaslar ben cemaat yurdunda kaliyorum ve internete giremiyorum sadece kantinde var ve cok uzak benim istedigim ise hem laptap icin hemde telefonum icin wirelessli tasinabilir bir modem istiyorum ve telefon hatti olmadan calisan ve uygun...
  5. İstek Iphone 5s Alabilmem Için Yardımınıza Ihtiyacım Var :)

Arkadaşlar merhaba bildiğiniz üzere apple türkiye üzerinden resmi satış sitesini açtı bende bu nimetten faydalanıp appleın sitesinden ip5s almak istiyorum yaşadığımız yerde köy bozması teknosa var ordada doğru düzgün telefon yok babamda tutturdu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Temmuz 2015 Pazar - 12:29:58