Web Camera v3.0.11

Sponsorlu Bağlantılar

beksin25

Üye
tesekkürler cok iyi ve güzel calisiyor.. benim pc sistemim windows 7 ve vista patchi de uyguladim ve sorunsuz calisiyor ellerine saglik ....

macman

macman

Üye
ruslar yapar..sağolasın

srdrrr

srdrrr

Üye
çalışmadı.n73 kullanıyorum.ayrıca masaüstü program da açılmadı.

Tolga86

Üye
Program için teşekkürler yalnız bir sorum olacak.
Kullandığım telefon N73, sorunsuz kullanıyorum fakat telefonun flaşı kapalıyken kamerayı kullanım imkanı var mıdır veya o şekilde programı kullanabilen oldu mu?
Kamera ayarlarından flaş ı kapalı konuma getirsem dahi, tel.den Webcam3 uygulamasını açtığımda flaş otomatik olarak kendiliğinden açılıyor bu da şarjın kısa sürede bitmesine yol açıyor.

Flaş kapalı programı çalıştırabilen varsa yardımcı olursa sevinirim...

antepli46

Üye
ben denedim calisiyor ama goruntu kalitesi cok kotu arka kameraya gecince flash devamli yaniyor

armani34

armani34

Üye
arkadasim ne nakadar tesekkur etsem azdir patch ida C:\Program Files\Mobiola Web Camera for S60 a kurdugunuz zaman pro oluyor super ya kaliteside oldukca iyi hem ayni zamanda her iki kamerayida kullanabiliyoruz ayrica ekran göruntusunude birebir veriyor msndede problem cikarmiyor ben wifi ile n95 8gb da yaptim sorunsuz gercekten kaliteli tekrar tesekkürlerimi sunuyorum

sexenalti

sexenalti

Üye
teşekkürler

ahmetezgi

Üye
Kaliteli bir yazılım , paylaşımın için teşekkür ederim.:oke:

p-siko mobile

p-siko mobile

Üye
sağol.........

bycengiz

bycengiz

Üye
süper program yükledim çalıştı tebrikler

futbol123

futbol123

Üye
sağolasın

aaksit

Üye
bilgisayarda virüs uyarısı verdi. e63 de denedim ama bir türlü olmadı. programları kurduktan sonra ne yapmamız gerektiğini daha ayrıntılı anlatabilirmisiniz. teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

biraz daha uğraşınca oldu. bağlantıyı becerememişim. teşekkürler

elusive

elusive

Üye
çatır çatır çalışıyor. Win7 de vista patch kullandım çalıştı. Webcam almaktan kurtuldum. Wifi sayesinde evin her katında direk goruntu alabiliyorum :)

turko9999

turko9999

Üye
wifi de problem var yapan varsa açıklayabilirmi ?

space0020

Üye
ne güzel herkes calıstı diyor baska bir sey demiyor yaw kardesim sunun kurulumu nasıl olacak detaylı bir sekilde anlatında bizde calıstı diyebilelim usb den bir turlu baglanamadım birde bu patch dosyası hangısı ben bulamadım indirdigim klasorum içerisinde yok hadi birisi kurulumu anlatsında rahatlayalım ....

soleil10

Üye
valla ben cok begendım cok tesekkur ederım

ulubatlı61

Üye
süperrrrrr ama lazımmmmmmmmmmmmmm

Reader881

Üye
arkadaslar kurdum fakat istiyor elinde numarasi olan varmi, tesekküler

omerkaleli

omerkaleli

Üye
Teşekkürler

waskom

Üye
ARKADAŞLAR ****** ÇALIŞMIYOR DİYENLER İÇİN, BEN ARADIM VE BULDUM.%100 ÇALIŞIYOR. 3 GÜNLÜK DİİL ÖMÜR BOYU KULLAN. BUYRUN SİZİNLE DE PAYLAŞIYORUM.
AYRICA KONUYU AÇAN ARKADAŞA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM....

BUYRUN İNDİRİN AŞAĞIDAKİ LİNKTEN.

TÜRKÇE TERCÜMESİNİ YAPMAYA VAKTİM OLMADIĞINDAN İNGİLİZCESİNİ VERİYORUM:

1. Install webcam_s60_v_3_0.sis to phone. Don't run it.
2. On your PC install mobiolawebcam3_wl_s60v3.exe. Again don't run.
3. Copy the file MSVCRTD.dll to C:/WINDOWS/system32/
4. Copy the file runme.bat to C:\Program Files\Mobiola Web Camera for S60 - that's the folder with installed an aplication.
5. Run runme.bat and wait for the table.
6. Copy an item hardware fingerprint. Don't close the table.
7. Run KeyMaker.exe and fill up H/W ID: (that's hardware fingerprint). Push "generate" and copy the "******".
8. Complete the table with "******" and "Name" made by KeyMaker.exe.

9. Run Mobiola on PC and Phone, connect it and enjoy it!

Üst Alt