1. Büyük acı ve üzüntü yaşadığımız dünkü terörist saldırı ve kaybettiğimiz Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın bugün düzenlenecek cenaze törenine saygı nedeniyle maxicep mecralarında 1 Nisan şakalarına yer vermeyeceğimizi duyurmak istedik. Üyelerimiz bu konuda paylaşım yapmak isterlerse onlara da saygı duyacağımızı belirtmek isteriz. Anlayışınız ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Bu vesile ile Mehmet Selim Kiraz'ın ailesine ve yüce Türk milletine tekrar başsağlığı dileriz. Maxicep

Wave II Yeni Sürüm S8530XPKH3

Konu, 'bada OS Firmware' kısmında cellmanbash tarafından paylaşıldı. Okunma: 3450 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. yeni fw yayınlandı ben şimdi yüklüyorum
    Hotfile.com: One click file hosting: S8530XPKH3.rar

Eğer beta Bada 2.0.1 kullanırken çok fazla mavi ekran alıyorsanız;

*#7092463*#
    debug
    debug level
    low
    save

Yolunu izleyerek mavi ekranların sayısını gözle görülür biçimde azaltabilirsiniz.

Eğer ağ ayarlarınızı yapınız gibi bir hata mesajı alıyor ve uygulamaları tam olarak çalıştıramıyorsanız;

Ayarlar>Şebeke>Bağlantılar. Buradan yeni bir ağ kurun doğru yanlış farketmez. Ardından Uygulama Profilleri bölümünde bulunan hepsine o yaptığınız ağı tanıtın. Sorun tamam.

----------Eklendi @ 21:49:17 ---------- Yazıldı @ 21:35:11 ----------

rar : samfirmware.com

Yazan: cellmanbash
  2. onceki surumden farki nedir,gozle gorulur bir degisiklik var mi?

3. bu mesaji yazmadan 30 dakka önce kurdum kh1 den direk kh3 e gectim daha cok resetleme oldu . kh1 kullaniyordum en iyisi stabil sürüm cıkana kadar 1,2 de kalmak insallah eksikler tez zamanda giderilir de ağiz tadyla kullanırız baya bi sıkmaya basladi cünkü. :D

cellmanbash bunu beğendi.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
01 Nisan 2015 Çarşamba - 17:28:00
android oyunlar