Wave II Yeni Sürüm S8530XPKH3

Konu, 'bada OS Firmware' kısmında cellmanbash tarafından paylaşıldı. Okunma: 3495 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Wave II Yeni Sürüm S8530XPKH3

yeni fw yayınlandı ben şimdi yüklüyorum
    Hotfile.com: One click file hosting: S8530XPKH3.rar

Eğer beta Bada 2.0.1 kullanırken çok fazla mavi ekran alıyorsanız;

*#7092463*#
    debug
    debug level
    low
    save

Yolunu izleyerek mavi ekranların sayısını gözle görülür biçimde azaltabilirsiniz.

Eğer ağ ayarlarınızı yapınız gibi bir hata mesajı alıyor ve uygulamaları tam olarak çalıştıramıyorsanız;

Ayarlar>Şebeke>Bağlantılar. Buradan yeni bir ağ kurun doğru yanlış farketmez. Ardından Uygulama Profilleri bölümünde bulunan hepsine o yaptığınız ağı tanıtın. Sorun tamam.

----------Eklendi @ 21:49:17 ---------- Yazıldı @ 21:35:11 ----------

rar : samfirmware.com

Yazan: cellmanbash
  2. onceki surumden farki nedir,gozle gorulur bir degisiklik var mi?

3. bu mesaji yazmadan 30 dakka önce kurdum kh1 den direk kh3 e gectim daha cok resetleme oldu . kh1 kullaniyordum en iyisi stabil sürüm cıkana kadar 1,2 de kalmak insallah eksikler tez zamanda giderilir de ağiz tadyla kullanırız baya bi sıkmaya basladi cünkü. :D

cellmanbash bunu beğendi.

Wave II Yeni Sürüm S8530XPKH3 konusuna benzer içerikler

1. Yeni Yılda Samsung Wave II ile Daha Fazlasına Dokunun !... ( 29 Aralık 2010 | Sıcak Fırsatlar )

Samsung Wave II 58530 Wave 2 cep telefonu 899 TL! İndirimli ürünlere ilişkin fiyatlar 31 Aralık tarihine kadar geçerlidir... Kampanya Resmi [IMG]
  2. Java programı wave ıı' ye yuklemek? ( 25 Ocak 2011 | bada OS Genel & Destek )

oncelıkle hepınıze merhaba arkadaslar eskı bı symbıancı olarak sonunda bende samsung'a gectım...hersey ıyı hos ama benım acıl bı sekılde ıng turkce sozluk kullanmam lazım...bıkac arkadas java programdan bahsetmıs...bunları nasıl yukleyebılırım...
  3. Yeni S8530 wave II aldım ( 25 Haziran 2011 | Samsung )

cihazı bu gün satın aldımAçılır açılmaz ekranda Gar...ti bankası wap hisse senedi sorgulama diye alakasız widget çıkmakta bir türlü kaldıramadım ayrıca tarih 2005 1 ocak onuda bir türlü düzeltemedim :( yardım lütfen saolun
  4. Bada2 Samsung Wave II s8530 Yeni sürüm S8530XPKG6 ## ( 30 Temmuz 2011 | bada OS Firmware )

Hotfile.com: One click file hosting: S8530XPKG6.rar Şifre : samfirmware.com Çok fazla mavi ekran hatası alıyorsanız; *#7092463*# debug debug level low save What is working? SMS opening issue is totally solved (no more...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 20:12:22