wap gprs ayarı samsung i200

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hsnaln123

hsnaln123

Üye
    Konu Sahibi
wap gprs ayarı samsung i200
arkadaşlar sorunum şu telefonumda orjinalden turkcell gap proxy gprs fln ayarlar war suanda internete bağlanabiliyorum ama sanki kısıtlı gibi bazı yerlere girmiyor msn de dahil buna kısıtlı derken bir cok siteye girebılıyorum aa mesela ebuddy ile msn yede girmiyor net üzerinden dosya indirimi fln yapıyor..

bi sorunumda şu ki vadafone den wap gprs ayarı istediğimde pin 1234 diye bi mesaj gelıyo dha sonra arkasından bi uygulama gibi bişey gelıyo pin 1234 girince yanlış diyor pin 12345 de olablr suan htrlamıorum

vadafoneden bu telefonla msn ye giren varmı acaba ??*

• Beğen
Tepkiler: orcusss

mlt4444

Üye
ben girdim vodafonun cep net paketi ile yüklü msn programın dan girdim ama internete giremiyorum ayarlarını siteden yapmaya çalıştım olmadı

asdffa

Üye
ben face ve msn e gııremıom vodafoneden ayarları gonderıom ama yıne olmuyor turksell hatla gırıyor :( yardım lutfen

--------------- Ekleme ---------------

acele yardım

--------------- Ekleme ---------------

ya yapan yokmu hiç msn gırebılen yokmu vodafoneyle bn facebook a gırıom yaptım ama msn e gıremıom onu yapamadım yardm edın lutfn :(

hsnaln123

hsnaln123

Üye
    Konu Sahibi
sorunu halletım., Sorun gprs wap proxy ayarlarından kaynaklanıyor vodafone sitesındekı yanlıs gırılmıs isteyene ayarları yazabılrım.

Ses problemını cozen varmı cok az cıkıyor.

volcahn

Üye
lütfen yazarmısın bir türlü yapamıyorum

ahmet2855

Üye
Bana yazabilirmisin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt