Vodem ile Avea internet kullanımı kesin çözüm !!!

Sponsorlu Bağlantılar

bozkurt1989

bozkurt1989

Üye
    Konu Sahibi
Vodem ile Avea internet kullanımı kesin çözüm !!!
Arkadaşlar aşağıda verdiğim programı indirin ve çalıştırın..Tabi bu işlemleri yaparken vodem mutlaka bilgisayara takılı olsun...Çünkü linkte verdiğim program vodemin orjinal yazılımının yerine yüklenecektir....Yani vodemin içinde bulunan vodafone'un yazılımı silenecek ve bu yüklenecektir..Yükleme işlemi bittikten sonra bilgisayarıma geldiğinizde vodemin yazılımının değiştiğini göreceksiniz..Vodemin bulunduğu sürücüye tıklayarak programı bilgisayarınıza kurun...Hepsi bu kadar..Ben vodafone ve avea hatlarında denedim çalışıyor...Turkcell de deneyen olursa buraya yazabilir sonucu...

(Not : Vodafone hat ile kullanmak isteyenler için Profile Name kısmından Vodafone India yı seçin..Avea hat ile kullanmak isteyenler ise !dea seçeneğini seçin)

İNDİRMEK İSTEYENLER
.

• Beğen
Tepkiler: 06wigi06

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
bu vodafonenin hat yapısı sisteminden olabilir belki başka operatörlerin hatlarını tanımıyo olabilir.

bozkurt1989

bozkurt1989

Üye
    Konu Sahibi
İlk mesaja eklenmiştir...

yaren_dede

yaren_dede

Üye
başlığıda düzenleseydin iyi olurdu

erdew

erdew

Üye
gercekten avea hatta işe yaradı tesekkurlr

place3461

place3461

Üye
bravo :) türk milleti ışte yaratıcı:)

yetki

Üye
Teşekkürler, Vodafonun Huawei E160E modeminde AVEA sınırsız ve sinirsiz internetimi kullanmaya başladım. hızım süper

merzer

Üye
honesti connection manager diye bir programı yüklüyor sanırım ama çalıştıramadım neden acaba?

vakkas1907

vakkas1907

Üye
Çoook Teşekkürler Ellerine Sağlık Ustam 10 Numara Paylaşım aveada Hızlı Çalışıyo Eline Koluna Sağlık..

nihatkalafat

Üye
Link silinmiş rica etsem tekrar yüklermisiniz...

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
mobil partner işinizi görür

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
yüklüyorum hiç birşey olmuyo

bozkurt1989

bozkurt1989

Üye
    Konu Sahibi
yüklüyorum hiç birşey olmuyo

Bu programı kurmadan önce vodemin orjinal yazılımını mutlaka kurun. Daha sonra linkteki programı kurun. Çünkü pc nin vodemi tanıması için gerekli driverlar orjinal yazılımında mevcut..

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 440290

burakc1907

Üye
teşekkürler ama başlığı bi düzenleyin :D

Üst Alt