Vodem de avea veya turkcell hat kullanımı

Konu, 'Genel Bilgiler, Haberler, Anketler ve Diğer' kısmında yesil-100 tarafından paylaşıldı. Okunma: 7657 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Vodem de avea veya turkcell hat kullanımı

Arkadaşlar, vodeme (vodafone mobil modem) turkcell veya avea hat takıp bilgisayardan internete bağlanabilir miyim? Teşekkürler.

Yazan: yesil-100
  2. dene ve gör kaybedeceğin ne var
    (bunu kim denemiştirki daha önce)

bence çalışmaz ama

3. evet çalışır,ben programın kullanıcı ayarlarını kurcalarken gördüm,sadece bağlantı kurmadan önce erişim noktası ayarlarını değiştirmeniz lazım kullanacağınız operatöre göre,ama denemesemde büyüüük ihtimalle çalışır:)

4. Şu an ben'de vodem'de avea hat çalıştırmayı demiyorum bi kaç forum'da mobile partner programı ile oluyor dediler onu da deniyorum eğer tesadüfen başarabilirsem gittiğim yolu tarif ederim

Vodem de avea veya turkcell hat kullanımı konusuna benzer içerikler

1. Avea nın 90 ytl ye verdiği benq siemens a38e turkcell veya vodefone hat takmak ( 29 Ağustos 2008 | Diğer Cep Telefonları )

Avea nın 90 ytl ye verdiği benq siemens a38e turkcell veya vodefone hat takmak için neler yapabiliriz yardımlarınız için şim diden teşekkürler cevabınızı bekliyorum
  2. Avea mobil Modemde Turkcell hat kullanmak yardım.. ( 24 Eylül 2010 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar 500mb limitli Avea wınn kullanıyorum ama sağolsunlar ayda 8 tl olmasına ragmen fatura insanı çileden çıkartçak derecede kök geliyor.. Limiti geçsem geçsem hadi 1 gb geçeyim yazık günah ya bukadar faturamöı gelir her ay her ay!...
  3. 1905Li Avea veya Vodafone Hat Arıyorum.. ( 10 Şubat 2011 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

1905 Li Avea Hat veya Vodafone Faturali yada Kontörlü farketmez verebilecegim max.para 40 TL Lutfen olan yazsın dıgerlerı yazmasın...tskler:oke:
  4. Turbo Vodem de Turkcell Kullanmak Mümkün Mü? ( 5 Mart 2012 | Vodafone Servisleri / 3G )

Turbo Vodem almayı düşünüyorum ama Turkcell hat ile internet kullanmak istiyorum. bu konuda bilgisi olan var mı?
  5. Vodem ile Avea internet kullanımı kesin çözüm !!! ( 9 Haziran 2012 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar aşağıda verdiğim programı indirin ve çalıştırın..Tabi bu işlemleri yaparken vodem mutlaka bilgisayara takılı olsun...Çünkü linkte verdiğim program vodemin orjinal yazılımının yerine yüklenecektir....Yani vodemin içinde bulunan...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Temmuz 2015 Çarşamba - 3:36:50