Vodafoneden Nasıl Kontör Atılır

Konu, 'Vodafone Destek / Sorun / Şikayet' kısmında Çelişki-174 tarafından paylaşıldı. Okunma: 14388 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Vodafoneden Nasıl Kontör Atılır

ya abiler bnm annemde 10 tl war 5 tl sini kendi hattıma nasıl atabilirim?

lütfen yardım edin :ağlarım:

Yazan: Çelişki-174
  2. 7038 ara taamamdır

3. Çok Teşekkür Ederim Arkadaşım Çoh Saollll :aha::aha::aha::aha::aha:

Vodafoneden Nasıl Kontör Atılır konusuna benzer içerikler

1. Kontör Nasıl Gönderilir ? Avea, Turkcell ve Vodafone Kontor Transfer Servisleri ( 19 Mart 2008 | Genel Bilgiler, Haberler, Anketler ve Diğer )

Turkcell Aboneleri İçin: Turkcell hat kullanan aboneler cep telefonlarının mesaj kısmına kontör göndermek istedikleri kişinin numarasını 10 haneli olarak yazıp bir boşluk bırakarak göndermek istediği kontör miktarını yazması yeterli. Mesajı...
  2. Vodafone Kontör Transfer Nasıl Yapılır ? ( 21 Ağustos 2008 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

Cep Aile arasında kontor Transfer numarası :7037 Cep Ögrenci arasında kontor Transfer numarası :7038 Arayıp once sonra kontör yollamak istediğiniz numarayı giriniz 542******* şeklinde Sonrasında göndermek istediğiniz kontör miktarını girip...
  3. telefona flash nasıl atılır ???? ( 12 Mart 2010 | Cep Telefonları Genel )

rm-242 5610 blue telefonumu güncelleştirdim ingilizce oldu türkçe yapamıyorum telefonun türkçe fllahını indirdim nasıl atıcam telefona onu bilmiyom yardımcı olursanız sevinirim nu arada nemesis adlı programı denedim artık adını bile duymak...
  4. Istediğiniz kadar kredi(kontör) atılır ( 24 Mayıs 2010 | İnternet Paketleri ve Kontör Satışı )

Paranız kadar kontör atılır.. Isteyenler pm atsın
  5. cwf nasıl atılır ? ( 14 Mayıs 2012 | Modifikasyon Genel & Destek )

arkadaşlar ben c6 nın cwf sini yüklemek istiyorum telefona pekte anlamıyorum bu işlerden kolaymı yapılır zormu yapılır bana yardım edin . Telefon modelim : 5250
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 6:31:07